Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

PEREKONTSERT: JAREK KASAR, JAAN PEHK & KIRKE KARJA / Jazzkaar 2019

L 27.4.2019 12:00
Vaba Lava
8.50 - 12.50
Jazzkaar 2019
Perekontsert:
JAREK KASAR, JAAN PEHK & KIRKE KARJA
Laupäev, 27. aprill 2019 kell 12.00 Vaba Lava


Jarek, Jaan ja Kirke ootavad perekontserdile nii väikseid kui ka suuri muusikasõpru, huumoriarmastajaid ning neid, kel meeldib natuke tantsida. Kontserdil saab kuulda kelmikaid ja värvikaid lugusid elust enesest, toeks kitarr, klaver ja laul.

Jarek Kasar on helilooja, laulja ja sõnadekirjutaja. Muusikukarjääri alustas ta räpparina, kuid tema muusikalistes katsetustes on segatud muid muusikažanre. Tema kontserdid on alati humoorikad ning soojad, vürtsitatud vahvate lugudega. Jaan Pehk on kirjanik, laulja ja kitarrist, kes alustas laulmise ja muusikaga tegelemisega juba lasteaias, võites mitmeid lastele mõeldud konkursse. Praeguseks on jõudnud ta ka suurtele suunatud konkurssidele. Pehki laulude sõnad on kelmikad ning sobilikud nii väikestele kui suurtele. Noor ja energiline pianist Kirke Karja on tegev mitmetes jazzansamblites. Teda on tunnustatud ja kiidetud sütitava loomingulisuse ja täpse tehnika tõttu ning kindlasti näitab ta osavat pillimängu ka perekontserdil.

Seekordse kontserdi märksõnad on muusika, lapsepõlv, mälestused, fantaasia, improvisatsioon ja muinasjutt. Kolm muusikut vaatavad, mis saab, kuid kindel on see, et hea saab!

Koosseis:
Kirke Karja – klaver
Jarek Kasar – klahvpillid, vokaal
Jaan Pehk – kitarr, vokaal

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
PEREKONTSERT: JAREK KASAR, JAAN PEHK & KIRKE KARJA / Jazzkaar 2019 L 27.4.2019 12:00 Vaba Lava 8.50 - 12.50
Hinnainfo
Täishind 12.-
Soodushind 8.-*

*Soodushind kehtib üle 3.a vanusele lapsele,  õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimestele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).

Kuni 3. aastasele lapsele (kaasa arvatud) sissepääs tasuta.
 
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas