logo
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

PÕLVA JAZZIKLUBI LIVE: SUSANNA ALEKSANDRA & TUOMO UUSITALO

R 21.5.2021 19:00
Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus
JAZZLIIT JA PÕLVA JAZZIKLUBI KUTSUVAD!
 
Reedel, 21. mail kell 19.00
Põlva Kultuurikeskuses
SUSANNA ALEKSANDRA (vokaal) ja TUOMO UUSITALO (Soome, klaver)
 
Susanna Aleksandra on vokalist, laulikirjutaja ja sõnade autor, kes jagab oma elu Tallinna, Helsingi ja Los Angelese vahel. Lauljatar, keda on mõjutanud nii džäss kui ka pop ja folkmuusika, peab tähtsaimaks lugude jutustamist ning meloodilisust. Ta võlub publikut oma maheda tämbri ja karismaatilise olekuga.
Susanna debüütalbum ”Miracles” ilmus 2015. aastal. Tema teine album ”Souls of the Night” ilmus Jaapanis 2019 (Blue Gleam) ning näeb rahvusvaheliselt ilmavalgust 2021. aasta alguses.
Rahvusvahelist karjääri tegev lauljatar on oma ansambliga ja külalisartistina esinenud mitmel pool Euroopat, Venemaal, Ameerika Ühendriikides ja Indias. Hetkel on Susanna lõpetamas Sibeliuse Akadeemia džässmuusika magistriõpinguid professori Jukkis Uotila ja Aija Puurtineni käe all. Kevadel 2020 täiendas Susanna end Los Angeleses Grammy-nominendi Sara Gazarek ja Grammy võitjate Vince Mendoza ja Bob Mintzer käe all.
“Täiuslik kombinatsioon naiselikest tunnetest tütarlapselikust šarmist. Jackpot!” – Cassandra Wilson
Tuomo Uusitalo on auhinnatud pianist, helilooja ja pedagoog. New Yorkis kanda kinnitanud rahvusvaheliselt tunnustatud pianist on avaldanud kolm albumit bändiliidrina ning osalenud kümnetel salvestustel ansambli liikmena. Ta on mänginud koosseisus The Tommy Dorsey Orchestra ning teinud koostööd džässi legendidega nagu Curtis Lundy, Tyler Mitchell and David Schnitter as well as many notable musicians in the scene such as Chris Cheek, Seamus Blake, Ulysses Owens Jr, Jimmy Cobb, Billy Hart, Bob Brookmeyer jpt. Muu hulgas on Tuomo esinenud New Yorki tähtsaimates klubides nagu Smalls, Mezzrow, Fat Cat, Zinc Bar, Cornelia Street Cafe, Minton’s Playhouse, ShapeshifterLab jms.
21. mail kõlavad Susanna ja Tuomo tõlgendused Ameerika džässipärandi lemmikpaladest. Tulge, saage osa New Yorkilikust džässiõhtust ja muusikalistest jutustustest.
 
NB! Laudade broneerimine: kultuur@kultuurikeskus.ee; tel: 799 8230
Veinivalikut ja maitsvaid suupisteid, soolaseid ja magusaid, pakub kontserdil Restoran Pesa Catering.
 
Eesti Jazzliidu eesmärgiks on Eesti jazzmuusika arendamine ja edendamine kodu- ja välismaal. Eesti Jazzliit korraldab kontserte ja temaatilisi sündmusi, kogub ja jagab teavet Eesti jazzmuusikast ja -muusikutest, korraldab jazzialast koostööd muusikute ja organisatsioonide vahel ning otsib jazzmuusika arendamiseks rahalisi vahendeid. 2004. aastal loodud Eesti Jazzliit kuulub aastast 2006 European Jazz Networki.
Eesti Jazzliidu kontsertprogrammi toetavad Kultuuriministeerium ja Kultuurkapital.
 
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
PÕLVA JAZZIKLUBI LIVE: SUSANNA ALEKSANDRA & TUOMO UUSITALO R 21.5.2021 19:00 Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus 6.90
Hinnainfo
Pilet 6 €
 
Sissepääs alates 18:00
Kestus 1 h 30 min
 
Pildistamine/filmimine on keelatud
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Põlva Kultuuri-ja Huvikeskus
Kesk 15 Põlva 63308 Põlva
7998232
kultuur@kultuurikeskus.ee
reg.nr: 75027666
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet PÕLVA JAZZIKLUBI LIVE: ÖöTöÖ (12.02 asendus) PÕLVA JAZZIKLUBI LIVE: ÖöTöÖ (12.02 asendus) Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus, Eesti 6.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Balanas Sisters (20.03 kell 17:00 asendus) Balanas Sisters (20.03 kell 17:00 asendus) Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus, Eesti 15.90 - 20.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet VAIKO EPLIK ja KRISTJAN RANDALU ''KOOSKÕLA LAHKHELID'' (05.03.21 asendus) VAIKO EPLIK ja KRISTJAN RANDALU ''KOOSKÕLA LAHKHELID'' (05.03.21 asendus) Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus, Eesti 10.90 - 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!