Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ROSARIO GIULIANI & LUCIANO BIONDINI (Itaalia) / Jazzkaar 2019

T 23.4.2019 19:45
Punane Maja
Jazzkaar 2019
ROSARIO GIULIANI & LUCIANO BIONDINI (Itaalia)
Teisipäev, 23. aprill 2019 kell 19.45 Punane Maja


Itaalia saksofonist Rosario Giuliani ja akordionist Luciano Biondini on ühendanud jõud, et tabada ning taasluua itaalia filmimuusika essents. Mis oleks film ilma muusikata? Muusika kannab edasi kõike seda, mida pilt ei suuda, seletades sõnulseletamatut ja võimendades alateadvuses tekkivaid kujutluspilte. Heliribade klassikasse kuuluvad teosed Nino Rotalt ja Ennio Morriconelt on duo tõlgenduses saanud uudselt mõjuva näo, andes unustamatutele meloodiatele värske vaate ja kaasaegse lähenemise.

Saksofonist Rosario Giuliani kirglikku mängustiili on võrreldud legendaarsete muusikute Julian "Cannonball" Adderley, Art Pepperi ja John Coltrane’i stiiliga, teda on hääletatud parimaks sooloartistiks ja tema kvartetti parimaks uute jazzitalentide seas. Tema albumeid on avaldanud prantsuse plaadifirma Dreyfus Jazz, samuti on Giuliani hinnatud koostööpartner ja tihe külaline nimekatel jazzifestivalidel.

Luciano Biondini on tippnimi akordionistide seas, saavutades tunnustuse juba varajases nooruses. Ta on musitseerinud koos Rabih Abou-Khalili, Dave Bargeroni, Michel Godardi ja Battista Lenaga, kaunistades alati lähtematerjali isikupärase soojusega, mille juured kinnituvad tugevalt itaalia muusikatraditsioonile.

Koosseis:
Rosario Giuliani – saksofon
Luciano Biondini – akordion

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
ROSARIO GIULIANI & LUCIANO BIONDINI (Itaalia) / Jazzkaar 2019 T 23.4.2019 19:45 Punane Maja 18.50
Hinnainfo
Hind 18.-

Rosario Giuliani & Luciano Biondini (Itaalia) kontserdile pääseb vabade seisukohtade olemasolul Kadri Voorand “In Duo with Mihkel Mälgand” kontserdi piletiga.
 
Toimumiskoht
Telliskivi 60a Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas