Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

SOFIA RUBINA "Where It Begins" / Jazzkaar 2019

L 20.4.2019 23:59 - P 21.4.2019 01:15
Punane Maja
Jazzkaar 2019
SOFIA RUBINA
“Where It Begins”
Laupäev, 20. aprill 2019 kell 23.59 Punane Maja


Mitmekülgse eesti lauljanna Sofia Rubina muusikalisest ampluaast võib leida klubilikku souli ja funki, juudi rahvamuusikat ja nüansirikast vokaaljazzi. Rubina esinemisgraafik laieneb iga aastaga – ta on osalenud Venemaa mainekatel festivalidel Ermitage Garden jazz, Triumf Jazz Festival, laulnud koos Estonian Dream Big Bandiga Pekingi ja Shanghai festivalidel ning teda on kuulnud ka Ameerika, Panama, Rumeenia, Saksamaa, Poola ja paljude teiste maade muusikasõbrad. Juba aastal 2009 pälvis ta Noore Jazzitalendi preemia ja tunnustusi on järgnenud ridamisi.

Sofia Rubina õppis USAs Bostoni mainekas Berklee kõrgemas muusikakoolis ja läbis samas eriprogrammi Global Jazz esimese vokalistina. New Yorgis on ta esinenud koos paljude ameerika jazzitippudega nagu Joe Lovano, Jack DeJohnette, John Patitucci, Danilo Perez, Antonio Sanchez, Adam Cruz jt. Lauljatar teeb koostööd ka mitmete vene, läti ja leedu muusikutega.

Sofia Rubina pärusmaa on jazziklassika ja scatlaul, soul- ja gospelmuusika, samuti on ta kirglik klubimuusika ja funky austaja. Sofia Rubinalt on ilmunud viis heliplaati, millest eelviimane “In The Land Of OO BLA DEE” pälvis Eesti Muusikaauhindadel 2016. aastal aasta jazzalbumi tiitli. Mõte teha souliplaat oma muusikaga küpses kaua, lugude loomiseks andsid inspiratsiooni Jazzkaarel esinenud artistid Roy Ayeres ja José James, aga samuti ka Robert Glasper. Uue albumi “Where It Begins” põnevate seadete autor on lauljatari trompetistist kaasa Jason Hunter.

Albumi “Where It Begins” esitluskontsert Jazzkaarel tõotab tulla elektrit täis, sütitav ja tantsuline.

Koosseis:
Sofia Rubina – vokaal
Holger Marjamaa – klaver, klahvpillid
Jason Hunter – trompet, süntesaator
Aleksander Paal – saksofon
Johannes Kiik – tromboon
Jaan Jaanson – kitarr
Janno Trump – bass
Dmitri Nikolajevski – trummid
Dagmar Oja – taustavokaal
Jelena Juzvik – taustavokaal

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
SOFIA RUBINA "Where It Begins" / Jazzkaar 2019 L 20.4.2019 23:59 Punane Maja 15.50
Hinnainfo
Hind 15.-

Sofia Rubina "Where It Begins" kontserdile pääseb vabade seisukohtade olemasolul 20.04 kell 22.30 Vabal Laval toimuva Jungle by Night (Holland) kontserdi piletiga.
Toimumiskoht
Telliskivi 60a Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas