Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

TAFF Club. Liisi Koikson & Joel Remmel

N 11.4.2019 20:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade maja Valge saal
Liisi Koikson – vokaal
Joel Remmel – klaver

Liisi Koikson ja Joel Remmel on aastaid erinevates ansamblites koos musitseerinud ning varasemad muusikalised kokkupuuted on mõlemat inspireerinud otsima ühist kõla just minimaalses duo koosseisus. Sahtlist on välja otsitud seni kuulmata looming ning lisaks enda loodule tõlgendatakse ka kõnekaid lugusid Eesti ansamblitelt nagu Genialistid, Smilers, Apelsin jt.
Kontserdi märksõnadeks on ilu ja rahu. Kiire elutempo juures on oluline vähemasti hetkeks aeg maha võtta ja lasta kaunitel ning mõtlemapanevatel tekstidel kõnetada. Mõlema artisti lavaline hoiak on seda juba aastaid tähtsaks pidanud. Nüüd otsitakse seda ühiselt ja kutsutakse kuulajagi rännakule kaasa.

Liisi Koikson on Eesti muusikamaastikul tegutsenud juba üle 20. aasta, olles läbi erinevate kollektiivide ja õpingute tegus mitmes žanris. Sooloprojektide kõrvalt osaleb laulja folgi mõjutustega projektis Elletuse, Ardo Ran Varresega koos valminud projektis Vaikne Esmaspäev ning Jaak Sooääre ja Kadri Voorandi poolt ellu kutsutud kavas Kummardus Veljo Tormisele. Lisaks andis Liisi 2017. aasta kevadel välja oma uue sooloalbumi, “Coffee For One”, mis on mõjutatud laulja Londonis veedetud kolmest aastast ja on ka sellepärast inglisekeelne.

Joel Remmel on pianist, kes Eesti muusikaelus aktiivselt osalenud kümmekond aastat. Selle aja jooksul on koostööd tehtud arvukate artistidega nii Eestist kui välismaalt. Kõige järjepidevam on olnud tegevus ansambliga Joel Remmel Trio, kellega on 8 tegutsemisaasta jooksul välja antud 3 albumit: “Lumekristall”, “More Than Fishermen” ja “Some Things Never Change”. Lisaks aktiivsele interpreedielule on Joel õpetamas ka Georg Otsa nimelises Tallinna muusikakoolis ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias.

Uksed avanevad kell 19.00
Kontsert algab 20.00 ning kestab koos vaheajaga u 2 h.
Kohapeal pakub söögi-ja joogipoolist Nobenaps pop-up kokteilibaar.

Sündmuse koduleht: http://filharmoonia.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
TAFF Club. Liisi Koikson & Joel Remmel N 11.4.2019 20:00 Tallinna Filharmoonia Mustpeade maja Valge saal 25.50
Hinnainfo
Pilet 25.-
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Tallinna Filharmoonia
Pikk tn 26 Tallinn 10133 Harjumaa
kassa@filharmoonia.ee