Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Viimsi Happy Jazz Festival / Montenia, Wade Mikkola Trio Jam Session

R 1.11.2019 21:00
Restoran LUU
17.50 - 20.50
Montenia Shider on laulja, kes armastab süüa teha ja meelt lahutada, - kunsti, mida ta on õppinud Lõuna-Californias elades. Lisaks restorani pidamisele on Montenia Springfieldi kogukondliku muusikakooli laulutreener. Elukestva esinejana on ta laulnud Skandinaavias, Euroopas ning kogu Uus-Inglismaal ja Ameerika Ühendriikide Kesk-Läänes. Montenia on avaldanud 2 CD-d: “In Shuffle” ja “Every and Everyday”.
Algselt kaalus Montenia oma ettevõtte nimetamist “1-800 Catfish”,kuid üks sõber soovitas tal see nimetada enda järgi. Montenia restoran avati esmakordselt 1999. aastal ja koliti hiljuti oma praegusesse asukohta Main Streeti ja Mass Mutual Center'i lähedal Springfieldi kesklinnas.
 
Soome üks tuntumaid kontrabassimängijaid Atro “Wade” Mikkola huvi muusika vastu tekkis juba 13-aastaselt elektrilise bassiga läbi erinevate “progressiivsete” rokkgruppide kuulamise. 70ndate alguses Helsingis tegutsenud jazzklubis “Little Jack 'Jazz Club” tutvus ta džässmuusikaga, mis innustas teda ostma kontrabassi. Esimesed bassitunnid olid koos Teppo Hauta-aho ja Olli-Pekka Wasamaga. Pärast keskkooli lõpetamist veetis ta aasta USA-s (1977–1978), esinedes New Englandi piirkonnas. Ta osales tundides ja töötubades Massachusettsi ülikoolis Amherstis, mida juhatasid Max Roach, Archie Shepp, Reggie Workman, Roland Wiggins, Oscar Peterson ja Billy Taylor. Kokku on elanud ja tegutsenud Ameerika Ühendriikides 14 aastat. Naastes 1997. aastal rikkaliku kogemustepagasiga, on ta väga aktiivne jazzielus nii Soomes, kui väljaspool.
 
Lõpetanud Sibeliuse Akadeemia jazz-osakonna 2002. aastal, suundus Lasse Hirvi Ameerikasse. Seal õppis kuulsa pianisti Andy LaVerne käe all jazz-klaverit. Laiahaardelise pianistina tegutsenud aastast 1983, viljeleb erinevaid stiile klassikast jazzi ja rhythm & blues´ini. Tähtsamad koosseisud, kus Lasse on osalenud, on Lasse Hirvi Trio, Wade Mikkola trio ja kvintett, Antti Sarpila kvartett, Erik Linström Dream Team.
Aastatel 1989-2014 oli Lasse Helsinki Linnateatri dirigent ja kuni möödunud aastani töötas samas ametis Jyväskülä Linnateatris. Praegu elab, õpib ja töötab Lasse taas Helsingis.

 
Löökpillimängija ja jazzmuusik Aivar Vassiljev on õppinud aastatel 1990–1994 Heino Elleri nim. Tartu Muusikakoolis klassikalisi löökpille. Töötanud Vanemuise ja Rahvusooper Estonia sümfooniaorkestrites kokku 16 aastat.
Muusikutee algas 1987 Jõgevamaal, jätkus Tartu 10. keskkooli diksiländbändis, kus tekkis ka tema džässihuvi. Asunud 1995 Tallinna, alustas koostööd kontrabassist Toivo Undiga.
Ta on tegev mitmetes ansamblites nagu Lembit Saarsalu kvartett, VLÜ.
Aastal 2011 moodustas oma orkestri Swing'n'Joy Orchestra, millega muu kontserttegevuse kõrval osaleti saateorkestrina Rahvusrinhhäälingu teleshow's "Perepidu".
Mitmekülgse muusikuna viljeleb mainstream -, groove- ja latiinojazzi. Mänginud muusikaliorkestrites ja salvestanud eri koosseisudes mitmeid heliplaate, osalenud teatri ja filmimuusika salvestustel.
Aastal 2007 asutas plaadifirna AVRecords, mis salvestab ja annab välja põhiliselt Eesti muusikat.
Aastast 2015 on Aivar Vassiljev Viimsi Happy Jazz Festivali ellukutsuja ja kunstiline juht.
 
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Viimsi Happy Jazz Festival / Montenia, Wade Mikkola Trio Jam Session R 1.11.2019 21:00 Restoran LUU 17.50 - 20.50
Hinnainfo
Täispilet 20 €
Õpilane/tudeng/pensionär 17 €
Rühmad al 10 inimesest 17 € / pilet
 
Lastele vanuses kuni 6 eluaastat (k.a.) on sissepääs tasuta
 
Sissepääs alates 20:00
Kestus 2 tundi ja 30 minutit
Toimumiskoht
Restoran LUU
Sõpruse tee 9, Haabneeme Viimsi vald Eesti
Sündmuse korraldaja
Apones MTÜ
Palumetsa tee 1A, Haabneeme Viimsi Vald Harjumaa
5026507
info@happyjazz.ee
reg.nr: 80384718
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Viimsi Happy Jazz Festival / Pass Viimsi Happy Jazz Festival / Pass - Viimsi, erinevad kohad, Eesti 50.50 - 60.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Viimsi Happy Jazz Festival / Vive La France! Klassikatähed Henri Zibo ja Mikk Langeproon Viimsi Happy Jazz Festival / Vive La France! Klassikatähed Henri Zibo ja Mikk Langeproon Viimsi Café Lyon, Eesti 8.50 - 10.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Viimsi Happy Jazz Festival / Estonian Voices Viimsi Happy Jazz Festival / Estonian Voices Viimsi kool, Eesti 22.50 - 25.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Viimsi Happy Jazz Festival / Õhtusöök Venemaa jazzilegendidega David Goloshokin, Gasan Bagirov Viimsi Happy Jazz Festival / Õhtusöök Venemaa jazzilegendidega David Goloshokin, Gasan Bagirov Restoran LUU, Eesti 17.50 - 20.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Viimsi Happy Jazz Festival / Jan Uuspõld stand-up komöödias ''Oma Jazz'' Viimsi Happy Jazz Festival / Jan Uuspõld stand-up komöödias ''Oma Jazz'' Viimsi kool, Eesti 20.50 - 25.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!