Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Virtuoosid Võpsikus: Ivi Rausi & Tiit Born "Aitäh, Kustas Kikerpuu!"

L 19.1.2019 19:01
Mäe-Kõivu Talu
Virtuoosid Võpsikus!
Suurepärane võimalus - tule ja piilu pööningule!
Mäe-Kõivu kodukontsertide sari saab kohe aasta alguses hoo sisse.

Aitäh, Kustas Kikerpuu! - plaadiesitluskontsert

Su leidsin lilledest, loolt, luuderohu seest ja kasekohinast ja virvendavast veest….
Sellise kauni sõnumiga algab albumi esimene lugu “Mu süda oled sa”. Üle kahesaja laulu loonud Kustas Kikerpuu, või Kusti, nagu teda muusikute seas kutsuti, pani eredalt särama 1960ndad ja 70ndad aastad.

Kikerpuu loomingu toovad teieni tuntud Eesti muusikud:
Ivi Rausi – vokaal
Tiit Born – vokaal, kitarr, ukulele, suupill
Jaan Jaanson – kitarr
Ara Yaralyan – kontrabass
Aleksandra Kremenetski – löökpillid

LISAINFO:
Uksed avatakse 2 h varem, et saaksid soovi korral end kodukohvikus mõnusasti tunda!
Ettetellimised Facebookis sündmuse lehel.

Piletid saadaval Piletilevis ja kohapeal sularahas makstes.
Piletihind 10€


******************************************************************

Ivi Rausi juured on põhjarannikul imelise looduse ja põlevkivi töötlevate tehaste maal, Ida-Virumaal. Ta on tuntud Eesti jazzlaulja ja vaba hing, kellele meeldivad raamid, et siis nendest kogu aeg välja astuda. Muusikuna on ta otsija ja katsetaja, kes armastab kontraste ja värve nii elus kui ka muusikas. Lauljatar järgib alati oma tõde, uskudes, et muusik on unikaalne ainult siis, kui ta on tema ise. Ivi Rausi kreedo on: “On asju, mis eristavad MEID teistest, ja asju, mis teevad MEID selleks, kes ME oleme.” Tal on ilmunud kaks autorialbumit: “KummaLiine Kleit” (2012) ja “2+2 on 2” (2015). Märts 2018 ilmus album “Aitäh, Valter Ojakäär!” koostöös Liina Saare ja Helin-Mari Arderiga.

Tiit Born on Pärnumaa poiss, kellel taskus lenduri paberid, kuid ühel kaunil päeval otsustas ta jätta lennumasinad, et võtta kätte kitarr ja elada oma elu koos “temaga”. Tiit Born on muusik, kes mängib kitarri alates 12. eluaastast ning ta on eelkõige tuntud just Raimond Valgre väga hea tõlgendajana. Lisaks loob ta ise ning laulja ja laululoojana armastab Born sageli kasutada tuntud Eesti luuletajate tekste. Tiit Born on välja andnud albumid “Tähetüdruk” (2003) ja “Ennustan sulle, armas” (2015).

Aleksandra Kremenetski on Eesti üks põnevamaid jazztrummareid, kelle rikkalik instrumentaarium ja musikaalne täpsus rikastab igat muusikalist projekti. Lisaks löökpillidele tegeleb Aleksandra ka heliloominguga ning õpetab noori trummareid Nõmme Muusikakoolis.

Jaan Jaanson on Eesti üks nõutavamaid jazzkitarriste, kelle valduses on Eesti esimese elektrikitarristi, Emil Laansoo, isiklik pill. Lisaks omanimelisele kvartetile teeb Jaan Jaanson koostööd väga erinevate lauljataridega nagu Liina Saar, Sofia Rubina ja Helin-Mari Arder ning õpetab noori kitarriste erinevates muusikakoolides.

Ara Yaralyan on Armeenia päritolu Eesti jazzmuusik-helilooja, kes suudab kontrabassist välja võluda ka kõige imelisemaid helisid. Ta on teinud koostööd erinevate maailmas tuntud muusikutega nagu Ingrid Jensen, Kari Ikonen, Vardan Ovsepian, Andre Fernandes, Datevik Hovhanesyan, Verneri Pohjola, Markku Ounaskari jpt. ning õpetab noori muusikuid G. Otsa nim. Muusikakoolis. Ara on nõutud muusik paljudes jazzialbumitel, milledest viimane “A Shooting Star/Sabaga täht” (koostöös Jaak Sooäärega) on vallutanud 2018. a jazzimaailma.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Virtuoosid Võpsikus: Ivi Rausi & Tiit Born "Aitäh, Kustas Kikerpuu!" L 19.1.2019 19:01 Mäe-Kõivu Talu 10.50
Hinnainfo
LISAINFO:
Uksed avatakse 2 h varem, et saaksid soovi korral end kodukohvikus mõnusasti tunda!
Ettetellimised siinsamas sündmuse lehel.

Piletid saadaval Piletilevis ja kohapeal sularahas makstes.
Piletihind 10€
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
KummaLiine MTÜ
J. Köleri tn 26/2-16 Tallinn 10150 Harjumaa
kummaliine@gmail.com