Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

TEEMU VIINIKAINEN-ANDRE MAAKER (Soome-Eesti) / Jõulujazz 2018

K 5.12.2018 19:00
Niguliste Muuseum, Tallinn
10.50 - 15.50
Jõulujazz 2018
TEEMU VIINIKAINEN-ANDRE MAAKER
(Soome-Eesti)
"Waltz for Debby"
Kolmapäev, 5. detsember 2018 kell 19.00 Niguliste muuseum


Duo Viinikainen-Maaker naudib kitarride kokkukõla ja loomesädet, mis süttib muusikute vahel. Kahe kitarristi kokkumäng põhineb teineteise tähelepanelikult kuulamise vastastikkusele toetamisele ja teekonna ootamatutele käänakutele. Nad jagavad ühist kujutlust muusikast, mis võib olla ühes hetkes õrn-unistavalt läbipaistev, kuid samas kanda rokilikult jõulist enesekehtestamistungi. Jõulujazzi kava “Waltz for Debby” keskmes on jazzilegendi Bill Evansi komponeeritud muusika, mis on mänginud olulist rolli mõlema kitarristi kujunemisloos. 

Teemu Viinikainen on nõutud ansamblikaaslane paljudes põhjanaabrite jazzkooslustes nagu näiteks Jukka Perko Avara või U-Street All Stars. Tema tooni ja loovat improviseerimisoskust on tunnustanud nii kriitikud kui ka muusikud kogu maailmas. Oma trioga on ta salvestanud neli albumit, lisaks on osaline 35 albumil, seal hulgas on kitarrist salvestanud ka Ain Aganaga.

Andre Maaker on paarikümne aasta jooksul kaasa löönud mitmetes eriilmelistes koosseisudes peamiselt jazzi- ja folgimaastikul, kuid tema spontaanne mängulaad leiab tihti avaldumisvõimalusi ka rokkbändides keevitades või hoopis laulukirjutajana omaloomingut esitades.

Koosseis:
Teemu Viinikainen – kitarrid
Andre Maaker – kitarrid

Sündmuse koduleht: http://www.jazzkaar.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
TEEMU VIINIKAINEN-ANDRE MAAKER (Soome-Eesti) / Jõulujazz 2018 K 5.12.2018 19:00 Niguliste Muuseum, Tallinn 10.50 - 15.50
Hinnainfo
Pilet 15.-, sooduspilet 10.-*
Alates 1. novembrist pilet 18.-, sooduspilet 12.-*


*Sooduspilet kehtib õpilasele, üliõpilasele, pensionärile, erivajadustega inimesele ja ITIC kaardi omanikule koos soodustust tõendava dokumendiga (nõutav kohapeal).

Danske Banki kliendile piletid -20% täishinnast.
NB! Sooduspileteid on piiratud koguses!
Vaata lisa www.danskebank.ee/jazzkaar
Sündmuse korraldaja
Jazzkaare Sõprade Ühing MTÜ
Pärnu mnt 30-5 Tallinn 10141 Harju
6660030
piletid@jazzkaar.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas