Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kammerkoori Kolm Lindu kontsert / Kammerkoor Kolm Lindu, Valter Soosalu, Theodor Sink

P 28.4.2019 17:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja
7.50 - 20.50

KAMMERKOOR KOLM LINDU
THEODOR SINK, tšello
VALTER SOOSALU, dirigent, harpejji


L, 27. aprillil 2019 kell 19 Tartu Ülikooli aulas
P, 28. aprillil 2019 kell 17 Tallinnas Mustpeade majas

Ootame teid aprillikuistele kontsertidele Tartus ja Tallinnas! Dirigent Valter Soosalu on kavasse valinud oma täielikud lemmiklaulud, seekord põhjamaistes toonides. Oleme väga rõõmsad, et saame ette kanda Maria Kõrvitsa / Sirje Kadalipu kauni uudisteose "Akvarell II" koorile ja tšellole. Improvisatoorse osaga esineb esmakordselt tšellist Theodor Sink.

Olete väga oodatud!

KAVAS:
Maria Kõrvits "Akvarell II" – esmaettekanne
Tõnu Kõrvits "Rändaja laul"
Jaakko Mäntyjärvi "Die Stimme des Kindes"
Einojuhani Rautavaara tsükkel "Halavan himmeän alla"
Veljo Tormise tsükkel "Kolm laulu eeposest"
tšello- ja harpejji-improvisatsioonid

PILETID:
L, 27.04.2019 Tartu Ülikooli aulas 8€/6€
P, 28.04.2019 Tallinnas Mustpeade majas 10€/7€
Sooduspiletid 7€/5€ on müügil 10. aprillini.
Kavaleht kohapeal 1€

Toetajapilet: 15€, 20€. Toetajapiletite tulu läheb koori esinemisrõivaste õmblemiseks ja järgmise hooaja ettevalmistamiseks; selle soetajad saavad kohapealt kaasa kava ning võimaluse istuda soovi korral broneeritud kohtadel reas „Toetajapiletid“.

Piletid on müügil Piletilevis ja Piletimaailmas ning 30 minutit enne kontserdi algust kohapeal.

Olete väga oodatud!

Lisainfo: kolmlindu@gmail.com
www.fb.com/kolmlindu

KAMMERKOOR KOLM LINDU on 2017. aastal loodud Tartu kammerkoor. Koor naudib muusikalisi väljakutseid ning mõtestatud ja nõudlikku tööprotsessi. Koori jaoks on oluline austus ja rõõm üksteise ning muusika vastu - ja nii oleme teinud väga inspireerivat koostööd dirigendi Benjamin Kirkiga (kava „Kui ööbik, luik ja koolibri...“) ning dirigendi Jaan-Eik Tulve ja löökpillimängija Vambola Kriguliga (kava „Creator Spiritus“). 2018. aastal andis koor üheksa kontserti, esinedes muuhulgas ka esimese kollektiivina Arvo Pärdi Keskuse hooaja ametlikus kontsertprogrammis (pärast avamist). 2018/2019. aastal juhatab koori Valter Soosalu.

VALTER SOOSALU on laulja ja koorijuht, kes naudib muusikat väga mitmel rindel. Kolme Linnu tegemistega on ta käinud koormeistrina kaasas alates koori loomisest. Lisaks Kolmele Linnule dirigeerib ta ka Vanemuise teatri projektkoori, tulevasel juubelilaulupeol on Soosalu taas dirigendipuldis, tenorisolistina kohtab teda suurvormide ja kammerkoosseisude kontsertidel. Selle kõige kõrvalt kuulub tema süda proge-rokkbändile Põhja Konn, kus Soosalu on nii laulja, klahvpillimängija kui ka helilooja. Kolme Linnu kontsertidel tutvub publik muusikagurmaan Soosalu esituses ka eksootilise instrumendi harpejjiga.

THEODOR SINK on Eesti üks hinnatumaid tšelliste. Ta on mitmekülgne ning põhjalik interpreet, kelle pillimängu sooja tooni ning loomupärast väljendusrikkust naudivad kõik tema kuulajad. Nõudlikkus ja hea huumor nii enese kui teiste suhtes teeb temast väga tahetud lavapartneri. Ajastuliselt navigeerib ta veenvalt nii barokis, klassikas, romantismis kui ka kaasaegses muusikas; ta on tegev solisti, kammermuusiku ja orkestrandina. Alates 2017. aastast on Theodor Sink ERSO tšellorühma kontsertmeister. Kolme Linnu kontsertidel kuuleb publik harukordselt tema improvisatsioone.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Kammerkoori Kolm Lindu kontsert / Kammerkoor Kolm Lindu, Valter Soosalu, Theodor Sink P 28.4.2019 17:00 Tallinna Filharmoonia Mustpeade Maja 7.50 - 20.50
Hinnainfo
Kuni 10.04.19 (k.a.)
Täispilet 7€
Õpilane/ tudeng/ pensionär 7€
Toetajapilet 15€/ 20€
 
Alates 11.04.19
Täispilet 10€
Õpilane/ tudeng/ pensionär 7€
Toetajapilet 15€/ 20€
 
Toetajapileti soetajad saavad soovi korral istuda reas, mida märgib silt "Toetajapilet".
Toetajapileti hulka kuulub ka kava.
 
Kontsert kestab tund aega.
 
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
MTÜ Kolm Lindu
Akvarelli 10 Tartu Tartumaa
kolmlindu@gmail.com