Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Karin Sarv (vioola), Laur Eensalu (vioola), Helen Kedik (vioola), Liina Žigurs (vioola)

N 25.10.2018 19:00
Maarjamäe lossi suvesaal
25. oktoober kell 19:00
Maarjamäe lossi Suvesaal
Karin Sarv (vioola), Laur Eensalu (vioola), Helen Kedik (vioola), Liina Žigurs (vioola)


Kavas:
Y. Bowen - Fantaasiakvartett neljale vioolale op. 41
S. Engaño - “Bluusisüit” vioolakvartetile
R. Cohen - Kolm pala neljale vioolale
S. Engaño - "Heading for home"
S. Engaño - “Ukulele”

Karin Sarv on töötanud pea kõigis Eesti orkestreis ning kuulub alates 2012. aastast Tallinna Kammerorkestri koosseisu olles seljatanud seitsme toreda aasta jooksul Rahvusooper Estonias nii mõnedki nõudlikud vioolasoolod. Kammermuusika tervikuna meeldib Karinile väga, eriti, kui seda saab teha sarnase maailmatunnetusega inimestega. Nii on ta sattunud mitmesse põnevasse projekti, kus alati ei ole võimalik piirduda vaid vioolamänguga, nii on ta kaasa löönud Stockhauseni lavateostes “Herbstmusic” ja “Tierkreis” ning audiovisuaalses lavastuses IDEM.

Laur Eensalu on õppinud viiulit ja vioolat Tallinna Muusikakeskkoolis õpetaja Tiiu Peäske käe all, Karlsruhe Kõrgemas Muusikakoolis Fabio Marano vioolaklassis ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Viljar Kuuse ja Toomas Nestori juhendamisel.
Aastast 2005 töötab Tallinna Kammerorkestris, alates 2011 vioolarühma kontsertmeistrina ning 2007. aastast Rahvusooper Estonia Sümfooniaorkestris. Solisti, ansamblisti kui ka orkestrandina salvestanud ja esiettekandele toonud mitmete kaasaegsete kodumaiste ning välismaiste heliloojate heliloomingut ja üles astunud mitmel pool maailmas.

Helen Kedik on õppinud Tallinna Muusikakeskkoolis ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias viiuli erialal H. Aasa, M. Murdvee ja T. Peäske juures, hiljem vioolat A. Bobrovski juhendamisel. Aastatel 2002-2009 õppis Helen Saksamaal Karlsruhe Kõrgemas Muusikakoolis (Hochschule für Musik Karlsruhe), prof. J. Lüthy ja prof. A. Breuningeri käe all. Ta on töötanud Saarbrückenis (Saarländisches Staatstheater) ja Rahvusooper Estonia orkestris. Alates 2016. aastast on Helen Tallinna Kammerorkestri liige.

Liina Žigurs on õppinud Tallinna Muusikakeskkoolis ning Eesti Muusikaakadeemia. Ta on täiendanud end Mikhail Zemtsovi juures ning osalenud Fjodor Družinini ja Wolfgang Klossi meistrikursustel. Alates 1998. aastast töötab Liina Žigurs ERSOs, olles alates 2013. aastast vioolarühma abikontsertmeister. Ta on osalenud erinevate orkestrite (Pärnu Linnaorkester, Tallinna Kammerorkester, Põhjamaade Sümfooniaorkester, Rahvusooper Estonia orkester, XXI Sajandi Orkester, Hortus Musicuse Akadeemiline Orkester, Narva Linnaorkester, Pärnu Festivaliorkester) koosseisus nii vioolarühma kontsertmeistri kui rühmamängijana ning teinud kaasa mitmetes kammerkoosseisudes.
Piletid müügil Piletilevis ja tund enne algust kohapeal.

Vaata lisa: www.interpreet.ee
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Karin Sarv (vioola), Laur Eensalu (vioola), Helen Kedik (vioola), Liina Žigurs (vioola) N 25.10.2018 19:00 Maarjamäe lossi suvesaal
Hinnainfo
Sooduskampaania! Perioodil 21.05-03.06 kõik piletid 30% soodsamad (hinnad süsteemis on juba soodustusega)

Täispilet 15 €
Õpilane/tudeng/pensionär 7 €
Erivajadusega klient/saatja 7 €

Sissepääs alates 18.00
Ürituse kestus on 1 tund

Soovitatav vanus 7+
Pildistamine/filmimine pole lubatud

Toimumiskoht
Pirita tee 56 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
SA Eesti Interpreetide Kontserdid
Suur-Karja 23 Tallinn 10148 Harjumaa
+372 5019524
kammermuusika@interpreet.ee