Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Trio Romance ja sügisene Kadriorg

L 13.10.2018 18:00
Kadrioru loss, Tallinn
Eestis ja piiri taga tuntud vokaaltrio ROMANCE avab oma 21. loomingulise hooaja 13. oktoobril kell 18.00 Kadrioru lossis kontserdiga „Romansist Valgreni“.

Traditsiooniliselt kõlavad Vene vanad ja kaasaegsed romansid ning suurepärased Eesti helilooja Raimond Valgre meloodiad. Kolmehäälne esitus annab neile erilise ilmekuse.
Ansambel on mitmeid kordi esinenud koos Alina Sakalovskajaga, kelle virtuoosne mandoliinimäng annab muusikale täiendava suurepärase kõla. Selgi kontserdil saavad kuulajad hinnata Alina Sakalovskaja meisterlikkust.

Trio ROMANCE taaselustab oma loomingus Vene salongimuusika suurepäraseid traditsioone, säilitades Vene romansi hingeliste värvide eheduse ning lisades sellesse uut, kaasaegset koloriiti.
Trio esitatavad romansid kõlavad uut moodi, originaalses seades. Ansambel on paljude rahvusvaheliste konkursside laureaat. Salvestatud on 6 CD-plaati.
Kontserdil avaneb võimalus tunnetada Vene romansi ja lüürilise laulu lihtsate tunnete ja üleelamiste kogu ilu suurepärase muusika kaudu, mis on igaühe jaoks nii lähedane ja arusaadav.

Osalevad:
Alla Kitas – vokaal, klaver
Natalja Perevostšikova – vokaal
Galina Timonina – vokaal
Alina Sakalovskaja – mandoliin
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Trio Romance ja sügisene Kadriorg L 13.10.2018 18:00 Kadrioru loss, Tallinn
Hinnainfo
Pileti hind 15 €

kestus 2 tundi
soovitatav vanus al. 6 eluaastast
Toimumiskoht
Weizenbergi 37 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Ansambel Romanss MTÜ
Vikerlase 13-215 Tallinn 13616 Harjumaa
5091270
info@trioromance.ee