Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

KARDIA - Sõnatu nukukontsert täiskasvanutele

E 13.5.2019 19:00
Von Glehni teater Nõmmel, Tallinn
6.00 - 8.00

KARDIA

Sõnatu nukukontsert täiskasvanutele

MTÜ ACT TEATER

 

Meid kõiki ühendab fakt, et oleme sündinud, armunud või veel armume ja kunagi jätame siinse elu. Ja üldse ei ole tähtis, mis on meie rahvus, usk ja sotsiaalne taust. Igaüks meist käib läbi oma tee. Kuidas sõnadega väljendada oma suhtumist sündi ja surma? Kuidas kirjeldada tunnet, mis tekib, kui armume? Kas on üldse võimalik leida sõnu, et nendel kolmel igavikulisel teemal rääkida? Meie kontserdis ei ole sõnu, vaid ainult katse nukuteatri vahendite kaudu puudutada inimese hinge ja mõtiskleda sünni, armastuse ja surma teemadel.

Nukukontserdi pikkus on umbes 50 minutit. Soovitatav vanus: 8+ eluaastat.

 

Lavastaja – Inna Milovanova

MTÜ ACT Teater juhatuse liige, MTÜ Vene Nukuteatri näitleja alates 2011. aastast. Esimene nukulavastus „Jussike, Öökull ja Päike” S. Väljal „Jussikese seitse sõpra” muinasjutu järgi (2016). Õppis Vene Teari Stuudios näitekunsti A. Gareevi kursusel (2008-2011).

Kuntsnik – Aleksandra Šadrina

Animafilmide režissöör ja raamatute illustraator. Lõpetas Moskva riikliku akadeemilise ilukunstikooli maalikunsti erialal ning hiljem kooli-stuudio “Shar” režissöör-animaatorina. Töötas kunstnik-butafoorina D. Krõmovi laboratooriumi lavastustes ning Draamakunsti teatrikoolis.

2011. aastal lõi diplomitööna animatsioonifilmi “Tormihojatus”. Film oli valitud osalema mitmel festivalil ning pälvis üle kümne rahvusvahelise auhinna. Aastal 2008 valmis L.S.Petruševskaja raamat “Piiri muinasjutud kassipoegadest” Aleksandra illustratsioonidega.

Helilooja – Svet Nureka (Ilja Bogatyryov) Nukukontserdis kõlab Efterklang „Cutting Ice To Snow”, Iva Bittova „Chury Churuj”.

Valguskujundaja – Denis Bretško (Vene Teater, 2011 – 2019)

Näitlejad – Karin Lamson (Vene Teater) Julia Zozulya (Vene Teater) Roman Maksimuk (Vene Nukuteater) Anastasiia Pylaeva (vabakutseline)

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
KARDIA - Sõnatu nukukontsert täiskasvanutele E 13.5.2019 19:00 Von Glehni teater Nõmmel, Tallinn 6.00 - 8.00
Hinnainfo
Täispilet 7.50 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 5.50 €
 
Soodustuse saajatel palume kaasa võtta soodustust tõendav dokument (nõutav kohapeal).
 
Soovitatav vanus: 8+ eluaastat.
 
Nukukontserdi pikkus on umbes 50 minutit.
 
Ligipääs ratastooliga puudub.
 
Toimumiskoht
Pärnu mnt 326 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
MTÜ Von Glehni Teater
Pärnu mnt.326 Tallinn Harjumaa
6 675 675
kontakt@vgt.ee