Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kohtumisõhtu - ansambel Laine

K 19.9.2018 19:00
Maarjamäe lossi tallihoone (Pirita tee 56)
Eesti Muusika Kuulsuste Koja kohtumisõhtu "Ansambel LAINE“

Juba septembris jätkub Eesti Muusika Kuulsuste Koja kohtumisõhtute sari. 19. septembril kell 19.00 astub Maarjamäe lossi tallihoones, Eesti levimuusika näituse laval publiku ette Eesti kõige kauem tegutsenud ja jätkuvalt kõrgvormis ansambel Laine. Õhtut juhib Sten Teppan.

1960. aastal asutatud ansambel on järjepanu tegutsenud 58 aastat ja erinevate solistidega tiirutanud omal ajal kuuendikul planeedist ja kaugemalgi. Kohtumisõhtul saame kolme ansambliliikme – Merle Lilje, Krista Grinbergs-Raigla ja Sirje Põllu – käest küsida, kuidas see kõik võimalik oli. Kuidas on võimalik läbi selliste aegade jätkuvalt tegutseda? Kuidas säilitada häält? Või tahtmist ikka ja jälle prožektorivalgusesse tulla? Mida ansambel näitusele „Vabaduse kõla! Eesti levimuusika lugu“ annetab? Kuidas kulgevad 60. juubelikontserdi ettevalmistused? Hoogsas rütmis kulgevat õhtut saadab Otsakooli bänd Siim Aimla juhtimisel.

Eesti Muusika Kuulsuste Koja kohtumisõhtute sari toob publiku ette Eesti levimuusika legendaarsed tegelased. Fookuses on inimesed, kelle tegevus on Eesti levimuusikat märkimisväärselt mõjutanud. Igal kohtumisel saab otsestest allikatest kuulda seda, kuidas on sündinud legendid, laulud, ansamblid, tähed meie muusikataevas ja mis tegelikult Eesti levimuusika tagatubades toimus.

Kohtumisõhtute eesmärgiks on Eesti Muusika Kuulsuste Koja idee tutvustamine ja meie levimuusika ajaloo kogumine ning jäädvustamine. Lisainfot Kuulsuste Koja ning levimuusika kultuurpärandi kogumise kohta leiab www.kuulsustekoda.ee ning www.facebook.com/kuulsustekoda.

NB! Pilet kehtib kohtumisõhtu toimumise päeval pääsmena Eesti levimuusika ajaloo näitusele „Vabaduse kõla! Eesti levimuusika lugu“ (avatud Maarjamäe lossi tallihoones kell 10-18). Tulge ja saage osa Eesti ajaloo kõige staariderohkemast näitusest!

Kohtumisõhtut toetavad Eesti Ajaloomuuseum, EV100, Georg Otsa nimeline Muusikakool.

Õhtut salvestab Eesti Rahvusringhääling. Meediapartneriks on DELFI.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Kohtumisõhtu - ansambel Laine K 19.9.2018 19:00 Maarjamäe lossi tallihoone (Pirita tee 56)
Hinnainfo
Pileti hinnad:
Täispilet 15 EUR
Õpilane/ tudeng/ pensionär 10 EUR

Soodustuse saajatel palume kaasa võtta soodustust tõendav dokument (nõutav kohapeal).

Lisainfo:
Kestus 1 h 30 min.
Ligipääs ratastooliga puudub.
Pildistamine lubatud, filmimine ei ole lubatud.
Toimumiskoht
Pirita tee 56 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Eesti Teatri- ja Muusikamuuseum
Müürivahe 12 Tallinn Harjumaa
info@tmm.ee
Samas toimumiskohas