Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

"Aleksander Skrjabin - värvid ja ekstaas"

K 14.11.2018 19:00
Vaba Lava
15.50 - 20.50
K 14. november kell 19 Vaba Lava

Kontserdisari „Mängud alateadvusega“
„Aleksander Skrjabin – värvid ja ekstaas“
Miroslav Kultõšev (klaver, Peterburi)
Kaastegev muusikaterapeut Alice Pehk 

Miroslav Kultõšev on noor Peterburi pianist, kelle Skrjabini-tõlgendus haarab ohjeldamatu ekstaatilisuse ja haigettegeva õrnusega. Interpreet, kes on võitnud Tšaikovski konkursi, ei vaja rohkem tutvustamist ega teiste konkursivõitude lisamist. Selline saavutus avab uksed kogu maailmas. Kultõšev esineb parimates saalides, nagu Viini Musikverein, Salzburgi Mozarteum, New York City Lincolni Keskus, Tokio Santorio saal, Amsterdami Konzertgebau, Londoni Wigmori saal jne. Teda on kutsutud Salzburgi festivalile, muusikapäevadele Kissinger Sommer Saksamaal, festivalidele „Elba – Euroopa muusikaline saar“ Itaalias ning „Kaasaegse pianismi näod“ ja „Rok Danterones“ Prantsusmaal, Mikkeli festivalile Soomes, Ruhri klaverifestivalile Saksamaal jm.

Muusika, teaduse  ja psühholoogia puutepunkt – õhtu, mis avab loovuse, avardab arusaamist ajust ning psüühikast. Esitatava eriline vastuvõtt, süvenemisaste keskkonnas, kus ümbritsev on viidud miinimumini, istudes ümber interpreedi mugavatel kotttoolidel. Pärast kontserti toimub vestlus publiku, muusikaterapeudi ja esinejaga ootustest ja kogetust.

Sarja toetavad asutused, kes hoolivad vaimsest tervisest: Gustav Adolfi Gümnaasium, Meremuuseum, Ida-Tallinna Keskhaigla, Tallinna Ülikool, Eventech, Transferwise, Puskupusku, Funrent OÜ, Vaba Lava
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
"Aleksander Skrjabin - värvid ja ekstaas" K 14.11.2018 19:00 Vaba Lava 15.50 - 20.50
Toimumiskoht
Telliskivi 60A Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
SA Eesti Kontsert
Estonia pst. 4 Tallinn Harjumaa
pilet@concert.ee
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas