Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Barokiõhtu

T 19.3.2019 19:00
Tallinna Filharmoonia Mustpeade maja
Eksklusiivne barokiõhtu annab 25 huvilisele võimaluse tantsuõhtu-workshopi vormis tutvuda barokktantsu eri stiilidega Põhjamaade parima barokktantsude õpetaja Karin Modighi juhendamisel.

19. märtsil kell 19:00 - 22:00 Mustpeade Maja Valges saalis

Pääsme hinnas sisalduvad suupisted, tervitusjook ja tasuta sissepääs Euroopa vanamuusika ja baroki päeval toimuvale kontserdile Tippsolistid: Peter Spissky!

Juhendab rahvusvaheliselt hinnatud tantsija, koreograaf ja lavastaja Karin Modigh (Stockholm/Pariis).
Eksklusiivne tantsuõhtu-workshop Põhjamaade parima barokktantsude õpetajaga kestab 3 tundi ning selle jooksul õpitakse selgeks 10 barokktantsu ja liikumisvõtteid Prantsuse Päikesekuninga Louis XIV õukonna helilooja Jean-Fery Rebeli teose „Les caractères de la danse“ muusika põhjal.

Karin Modigh on tantsija, koreograaf, lavastaja, looja ja õpetaja. Ta tegutseb Pariisis, oma kodumaal Rootsis ning on töötanud Euroopas, USA-s ja Lõuna-Koreas. Karin Modigh on Rootsi hinnatud tantsukollektiivi Nordic Baroque Dancers juht ja asutaja ning koostöös erinevate koreograafide ja teatritega toob ta Põhjamaades lavale eksklusiivseid 17. ja 18. sajandi tantsukunsti projekte ja etendusi.

Barokiõhtu piletiga olete oodatud ka Euroopa vanamuusika, sealhulgas barokkmuusika päeval toimuvale kontserdile „Tippsolistid: Peter Spissky“, mis toimub 21. märtsil kell 19.00 Mustpeade majas. Sel kontserdil esitavad barokkmuusika pärle hinnatud Concerto Copenhagen kontsertmeister Peter Spissky ning Tallinna Kammerorkester.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Barokiõhtu T 19.3.2019 19:00 Tallinna Filharmoonia Mustpeade maja 30.50
Hinnainfo
30€
Ainult 25 pääset!
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Tallinna Filharmoonia
Pikk tn 26 Tallinn 10133 Harjumaa
kassa@filharmoonia.ee
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas