Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

DONATO D'ANTONIO & TIIT PETERSON (ITA/EST) / Viljandi Kitarrifestival 2019

R 11.10.2019 23:00
Viljandi Kondase Keskus

Viljandi Kitarrifestival 2019

DONATO D’ANTONIO & TIIT PETERSON (ITA/EST)

Öökontsert

Kondase keskus
Reede, 11. oktoober 2019 kell 23.00


Itaalia-Eesti kitarriduo on tuuritanud varemgi ning muuhulgas koos plaadistanud Eesti oluliste heliloojate kitarriteoseid. Virtuoosid esitavad kunstimuusemi rahulikus õhkkonnas kuumasid Hispaania, Itaalia, Kuuba ja Argentiina viise. Muuhulgas näiteks valitud palad Rossini „Sevilla habemeajajast”, Cervanteselt, Piazzollalt, Albéniz’lt ja paljudelt teistelt heliloojatelt, kelle temperamentsed palad hallis Viljandi sügisöös kaikuma jäävad. See on kontserdisoovitus neile, kes tahavad särtsakat kitarrielamust, mis Vahemere-äärsed emotsioonid meile lähemale toovad.

 

D’Antonio on sündinud Šveitsis, kuid elanud ja õppinud Itaalias. Ta on võitnud rahvusvahelisi kitarrikonkursse, andnud menukaid kontserte Itaaliast kuni Jaapani, USA, Soome ja Austriani, teinud koostööd heliloojatega, kirjanike ja näitlejatega. Ta on kirjutanud hulgaliselt muusikat nii ise kui ka koos heliloojate ja ansamblitega, täna töötab ta koos Open Quarteti, Tango Tyresi ja Grupo Candombega.

 

Tiit Peterson on lõpetanud Otsa-nimelise muusikakooli ja täiendanud end Moskvas. Peterson on oodatud esineja muusikafestivalidel Eestis, Skandinaaviamaades ja Euroopas. Kontsertreisid on viinud teda pea kõikjale Euroopasse. Tiit Petersoni lai repertuaar ulatub 16. sajandi muusikast uuemate heliteosteni. Aktiivsele interpreeditegevusele lisaks on Peterson koolitanud terve uue põlvkonna professionaalseid Eesti kitarriste ning on Tallinna Kitarrifestivali looja ja kunstiline juht.

 

Sündmuse koduleht: http://viljandiguitar.ee/

 

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
DONATO D'ANTONIO & TIIT PETERSON (ITA/EST) / Viljandi Kitarrifestival 2019 R 11.10.2019 23:00 Viljandi Kondase Keskus 10.50
Hinnainfo
Täispilet 10 €
 
Lapsed, vanuses kuni 7 aastat (k.a.) saavad sisse tasuta
Erivajadustega kliendi saatja saab sisse tasuta
 
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Viljandi Kitarrifestival MTÜ
Väike-Turu 1a-4 Viljandi 71003 Viljandimaa
58094395
podra.rain@gmail.com
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt