logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

ECM live. Signum Quartett (Saksamaa)

K 1.12.2021 19:00
Estonia kontserdisaal, Tallinn
15.90 - 20.90

K 1. detsember kell 19 Estonia kontserdisaal

Kontserdisari “ECM live”

Signum Quartett (Saksamaa)

Florian Donderer (viiul)

Annette Walther (viiul)

Xandi van Dijk (vioola)

Thomas Schmitz (tšello)

Kavas:

Tüür. Keelpillikvartett nr 2 „Lost Prayers“

Schubert. Keelpillikvartett nr 14 D 810 „Tütarlaps ja surm“

 

Tänu sütitavatele ja elavatele esitustele ning eripärastele kavadele on Signum Quartett end tõestanud rahvusvahelise kvartetimaastiku ühe vaieldamatu liidrina.

Signum Quartett on võitnud arvukalt auhindu nii konkurssidel kui salvestiste eest. Eestis esitab kvartett Schuberti ja Tüüri muusikat, millega nad on viimastel aastatel süvenenult tegelenud ning mille salvestised on auhinnatud. Signum Quartett osalusel valminud Erkki-Sven Tüüri kammermuusika kogumik „Lost Prayers“ (ECM) tunnistati  2021. aastal Eesti parimaks klassikaplaadiks.

Signum Quartett on esinenud maailma märgilistes kontserdisaalides, nagu Berliini Filharmoonia saal ja Berliini Konzerthaus, Amsterdami Concertgebouw, Londoni Wigmore Hall, Leipzigi Gewandhaus jpt.

Signum Quartett´i identiteedi oluliseks osaks on koostöö kaasaegsete heliloojatega ning kogemuste jagamine tuleviku muusikutega. Kvartett annab ka Eestis avaliku meistrikursuse Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia keelpillikvartettidele.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
ECM live. Signum Quartett (Saksamaa) K 1.12.2021 19:00 Estonia kontserdisaal, Tallinn 15.90 - 20.90
Hinnainfo

Valitsuse nõudel on igal täisealisel kontserdikülastajal kohustus esitada tõend vaktsineerimiskuuri läbimise, COVID-19 läbipõdemise või negatiivse testitulemuse kohta.  

Eesti Kontserdi piletiomanik saab SYNLABis teha soodsalt PCR-testi

Eesti Kontserdi piletiomanikule maksab testimine alates neljapäevast, 16. septembrist vaid 15 eurot.

Eesti Kontserdi piletiomanik, kes on ostnud pileti kas kontserdimajade kassadest, Piletilevist või Piletimaailmast ning vajab enda nakkusohutuse tõendamiseks PCR-testi negatiivset tulemust, peab broneerima SYNLABis aja vähemalt 48 tundi enne piletil märgitud kontserdi algust, tulemuse saab maksimaalselt 24 tunni jooksul. Ühte kontserdipiletit saab testimisel kasutada vaid korra, kontserdi järel kaotab see pilet ka SYNLABis kehtivuse.

Aja saab broneerida veebilehel minu.synlab.ee, helistades telefonil 17123 või e-postiga klienditugi@synlab.ee. Soodustuse saamiseks tuleb testima minnes esitada Eesti Kontserdi pilet. Pakkumine kehtib üle Eesti kõigis SYNLABi koroonatestimise punktides (loeteluga saab tutvuda siin: https://minu.synlab.ee/toode/koroonaviiruse-maaramine).

Eesti Kontsert kontrollib oma külastajate, esinejate ja töötajate nakkusohutust. Arvestame nii paber- kui digitõendeid. Kontserdimajades kiirtesti teha ei saa.

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Kontsert SA
Estonia pst. 4 Tallinn Harjumaa
pilet@concert.ee
reg.nr: 90012596
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Eesti Rahvusmeeskoor. "Centuries" Eesti Rahvusmeeskoor. "Centuries" Estonia kontserdisaal, Tallinn, Eesti 15.90 - 20.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Mihkel Poll (klaver) Mihkel Poll (klaver) Vanemuise Kontserdimaja, Tartu, Eesti 12.90 - 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Triinu Piirsalu (viiul), Toomas Oskar Kahur (tuuba) Triinu Piirsalu (viiul), Toomas Oskar Kahur (tuuba) Pärnu Kontserdimaja, Eesti 12.90 - 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet "O Musica". Hortus Musicus "O Musica". Hortus Musicus Niguliste Muuseum, Tallinn, Eesti 15.90 - 20.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet "Löögi ilu". Eesti Löökpillikvarteti debüütkontsert "Löögi ilu". Eesti Löökpillikvarteti debüütkontsert Pärnu Kontserdimaja, Eesti 12.90 - 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!