logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Estonian Voices. Perpetuum Jazzile (Sloveenia)

P 24.10.2021 18:00
Estonia kontserdisaal, Tallinn
20.90 - 25.90

P 24. oktoober kell 18 Estonia kontserdisaal

Tallinn A Cappella

Estonian Voices

Perpetuum Jazzile (Sloveenia)

 

Perpetuum Jazzile on üks maailma suuremaid ja erilisemaid vokaalgruppe. Pea kolmekümneliikmelise vokaalorkestri repertuaaris on omanäolised seaded sellistelt muusikamaailma tippudelt nagu ABBA, Toto, Michael Jackson, The Queen, Daft Punk, David Guetta, Lady Gaga, David Bowie, Joni Mitchell, Bee Gees jpt; kõlavad ka originaalseadeis Sloveenia rahvalaulud.

 

Tänaseks on Perpetuum Jazzilet Youtube’is vaadatud üle 88 miljoni korra ning nende muusikavideod on olnud 40 vaadatuima klipi seas. Suure vaatajaskonna saavutanud Perpetuum Jazzile video „Africa“ (Toto) tõi grupile kodumaal Sloveenias väärika auhinna Viktor Award for Special Achievement. Vokaalansambli esitus on täis rikkalike harmooniaid ja positiivset energiat – mõjutusi on popist, rokist, džässist, gospelist ja bluusist. 

 

Kontserdi esimeses pooles astub üles eestlaste armastatud vokaalansambel Estonian Voices, kes esitab ka paar täiesti uut, äsja valminud lugu. 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Estonian Voices. Perpetuum Jazzile (Sloveenia) P 24.10.2021 18:00 Estonia kontserdisaal, Tallinn 20.90 - 25.90
Hinnainfo

Eesti Kontserdi piletiomanik saab SYNLABis teha soodsalt PCR-testi

Eesti Kontserdi piletiomanikule maksab testimine alates neljapäevast, 16. septembrist vaid 15 eurot.

Eesti Kontserdi piletiomanik, kes on ostnud pileti kas kontserdimajade kassadest, Piletilevist või Piletimaailmast ning vajab enda nakkusohutuse tõendamiseks PCR-testi negatiivset tulemust, peab broneerima SYNLABis aja vähemalt 48 tundi enne piletil märgitud kontserdi algust, tulemuse saab maksimaalselt 24 tunni jooksul. Ühte kontserdipiletit saab testimisel kasutada vaid korra, kontserdi järel kaotab see pilet ka SYNLABis kehtivuse.

Aja saab broneerida veebilehel minu.synlab.ee, helistades telefonil 17123 või e-postiga klienditugi@synlab.ee. Soodustuse saamiseks tuleb testima minnes esitada Eesti Kontserdi pilet. Pakkumine kehtib üle Eesti kõigis SYNLABi koroonatestimise punktides (loeteluga saab tutvuda siin: https://minu.synlab.ee/toode/koroonaviiruse-maaramine).

Eesti Kontsert kontrollib oma külastajate, esinejate ja töötajate nakkusohutust. Arvestame nii paber- kui digitõendeid. Kontserdimajades kiirtesti teha ei saa.

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Kontsert SA
Estonia pst. 4 Tallinn Harjumaa
pilet@concert.ee
reg.nr: 90012596
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Tenores de Oniferi (Sardiinia) PopulaarnePopulaarneTenores de Oniferi (Sardiinia) Jõhvi Kontserdimaja, Eesti 16.90 - 20.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Vokaalansambel The Tallis Scholars (UK) PopulaarnePopulaarneVokaalansambel The Tallis Scholars (UK) Estonia kontserdisaal, Tallinn, Eesti 25.90 - 30.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Tenores de Oniferi (Sardiinia) PopulaarnePopulaarneTenores de Oniferi (Sardiinia) Estonia kontserdisaal, Tallinn, Eesti 25.90 - 30.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Festivali ööjämm PopulaarnePopulaarneFestivali ööjämm Rahvusooper Estonia Kammersaal, Eesti 25.90 - 30.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Tenores de Oniferi (Sardiinia) PopulaarnePopulaarneTenores de Oniferi (Sardiinia) Pärnu Kontserdimaja, Eesti 15.90 - 20.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!