Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

G.B.Pergolesi STABAT MATER (08.04 asendus)

N 8.10.2020 19:00
Tallinna Rootsi-Mihkli kirik
10.90 - 15.90
Hea klient!
Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis lükkub edas 08.04.2020 toimuma pisanud üritus G.B.Pergolesi STABAT MATER
Uus kuupäev on 08.10.2020
Uuel kuupäeval kehtivad juba ostetud piletid.
Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis andke sellest teada aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber. 
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circe-K teenindusjaamades,.
 
G.B.Pergolesi Stabat Mater Rootsi-Mihkli kirikus

Neljapäeval, 08. oktoobril kell 19.00 kõlab Rootsi-Mihkli kirikus lummav ja tundeküllane teos itaalia heliloojalt Giovanni Battista Pergolesi STABAT MATER, mis kirjeldab Jumalaema kannatusi oma Poja ristilöömise ajal. Pergolesi  üks kuulsamaid teoseid sai valmiks vaid mõni nädal enne helilooja surma. Traditsiooniliselt esitatakse seda teost kannatusnädalal. Samuti kõlab kontserdil imekaunis vaimulik muusika Leedu heliloojatelt. Kontserdil esinevad kontratenor Ka Bo Chan,  sopran Maria Petrov, Čiurlionise Keelpillikvartett (Leedu) ja Ene Salumäe orelil.

Piletid kontserdile on saadaval Piletilevist ja enne kontserdi algust kohapeal.

Čiurlionise Keelpillikvartett loodi 1968 ja sellel on kõrgetasemelise kollektiivi maine. Tunnustatud kollektiiv on paljude mainekate rahvusvaheliste konkursside laureaat ning on pälvinud hulgaliselt preemiaid ja auhindu. Čiurlionise Keelpillikvartett on esinenud kõikjal Euroopas Islandist Venemaani ja Norrast Itaaliani. Ansambli repertuaar koosneb enam kui 300 teosest, mille hulgas klassikalise ja romantismiaja meistriteoste kõrval ka mitmed Leedu heliloojate kompositsioonid ning muidugi XX sajandi muusika.

Ka Bo Chan on vabakutseline laulja ning ta on sündinud ja kasvanud Hongkongis. Seitsmeteistkümne aastasena kolis ta USA-sse Oregoni osariiki, Portlandi linna ning laulis seal esimest korda elus kooli kammerkooris. Ta avastas, et on olemas kontratenori hääleliik ja sai inspiratsiooni King’s Singersi ansamblilt. Veljo Tormise kutsel tuli Ka Bo 1997. aastal Eestisse, Georg Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis õppis ta koorijuhtimist Hirvo Surva ja Merike Toro ning hääleseadet Leelo Talviku juures. Ka Bo Chan lõpetas bakalaureusekraadi finantsjuhtimise erialal ja sai magistrikraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemiast Teele Jõksi juhendamisel. Ta on üles astunud selliste dirigentide taktikepi all nagu Eri Klas, Olari Elts, Mikk Üleoja, Risto Joost, Jüri Alperten, Kaspars Putniņš, Vytautas Lukocius jpt. Ta on teinud koostööd erinevate suurepäraste kollektiivide ning eesti ja välismaa andekate muusikutega. Lisaks laulmisele on ta ka vokaalpedagoog, koormeister ja dirigent.

Koloratuursopran Maria Petrov lõpetas aastal 2015 klassikalise laulu magistratuuri Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias (õpetaja Taimo Toomast). Varem on ta õppinud  dotsent Anu Kaal lauluklissis. On osalenud solistina paljudes ooperi- ja kammermuusika projektides ning on esinenud sooloesinemistega Eestis, Rootsis, Poolas, Belgias ja Venemaal.

Ene Salumäe  on lõpetanud Eesti Muusikaakadeemia ja Helsingi Sibeliuse Akadeemia koorijuhtimise, kirikumuusika ja oreli erialal ning täiendanud klavessiini, oreliimproviseerimise ja varajase muusika alal. Eesineb regulaarselt kodu- ja välismaal solisti ja kammermuusikuna erinevate vanamuusikaansamblite, kooride, solistide ja orkestritega. Aastal 2019 on pälvinud Ainu Kallase preemia tema märkimisväärsete teenete eest Eesti ja Soome kultuurisuhete arendamisel.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
G.B.Pergolesi STABAT MATER (08.04 asendus) N 8.10.2020 19:00 Tallinna Rootsi-Mihkli kirik 10.90 - 15.90
Hinnainfo
Täispilet 15€
Õpilane/tudeng/pensionär 10€
Toimumiskoht
Tallinna Rootsi-Mihkli kirik
Rüütli 9 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
VM FEST MTÜ
Toom-Kooli 13 Tallinn 10130 Harjumaa
55586834
vmfest@orthodoxsingers.com
reg.nr: 80392505
Samas toimumiskohas
Sündmus on peatatud Ülestõusmispühade kontsert ''Rahu olgu Sinuga'' PeatatudPeatatudÜlestõusmispühade kontsert ''Rahu olgu Sinuga'' Tallinna Rootsi-Mihkli kirik, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!