Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Helisev Salzburg

L 29.2.2020 18:00 - P 1.3.2020 20:00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
HELISEV SALZBURG
 
Mis on ühist viini klassikal ja viini klassikalisel operetil, kui Viin välja arvata? Kumb on kuulsam, Mozart vôi Julie Andrews? Mis on see fenomen, mis meelitab Salzburgi linna igal aastal pea 30 miljonit turisti?
 
Mitmekülgsed muusikud Katrin Lehismets ja Peeter Kaljumäe kutsuvad muusikalisele rännakule maalilisse Alpilinna Salzburgi. Lauldes, klaverit mängides ja lugusid jutustades avavad nad seal sündinud särava muusikamaailma.
 
Mõisaromantika
L, 29.02.2020 kell 18.00 Alatskivi loss, Tartumaa
 
Toompea muusikasalong
P, 01.03.2020 kell 18.00 Eesti Teaduste Akadeemia, Kohtu 6, Tallinn
 
„HELISEV SALZBURG“
 
Esinejad:
KATRIN LEHISMETS ja PEETER KALJUMÄE
Laul, klaver, jutustatud lood
 
Kava:
Mozart, Lehar, Benatzky, Rodgersi „Helisev muusika“ jpm.
Muusika, mille poolest Salzburg on nii kuulus.
 
Õhtu täis imelist muusikat, Salzburgis Alpide nõlvadel sündinud klassika sädeleb Maarjamaal uhkes lossis ja Toompea aadlipalees. Kontserdid tähistavad nii liigaastat kui ka saabuvat naistepäeva.
 
Igaüks, kes kunagi sattunud Mozarti sünnilinna Salzburgi, soovib sinna jälle tagasi. Selle linna kaunis arhitektuur ja hingemattev loodus on inspireerinud muusikuid, filmitegijaid, kirjanikke, suusatajaid, unistajad ja lugematul hulgal turiste. Kontsert-show „Helisev Salzburg“ pakub valikut sellest fastsinatsioonist väljakasvanud heliloomingust. Esmajärjekorras Salzburgi kõige kuulsamalt pojalt, Wolfgang Amadeus Mozartilt, kuid ka mitmed operetiheliloojad on elanud ja töötanud Salzburgis ja selle lähistel, nagu näiteks Franz Lehar või Ralph Benatzky. Muidugi ei saa mööda minna ka Julie Andrew'st ja filmist „Helisevast muusika“, mille mänguplatsiks on samuti Salzburg. Perekond von Trapp, kellest see kuulus film räägib, on pärit Salzburgist. Läheme ka von Trapp‘ide jälgedesse, kes pärast natside eest põgenemist laulva perekonnana Ameerikas tuntust kogusid, esitades austria rahvalaule ja –tantse.
Tund enne algust ja vaheajal ootavad mõnusad salongikohvikud.
Naudi endiste aegade stiili ja elegantsi!
Kontserdi pikkus koos vaheajaga 2 tundi.

 

 

Korraldaja: Corelli Music

www.corelli.ee

www.fb.com/corellimusic

 

 

***************************************************************

PILETID: Piletilevis, Circle K-s ja võimalusel tund enne algust kohapeal

Alatskivi lossis 12 /*10

Toompea Muusikasalongis 15 /*12

 

TOETAJPILETID: 35 €, 50 €, 100 € on suureks abiks Corelli kontsertide korraldamisel, tagavad muusikute suure tänu ja koha esiridades.

 

*Sooduspiletid: pensionär, õpilane, üliõpilane, õpetaja, puudega inimene ja tema saatja, Eesti Interpreetide Liidu liige

 

NB! SERK liikmekaardi omanikele Piletilevi eelmüügist erisoodustus. Vaata täpsemalt SIIT

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti