Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Irina Zahharenkova (klaver)

N 22.10.2020 19:00
Estonia kontserdisaal, Tallinn
Hea klient!
 
Seoses esineja ootamatu haigestumisega, teatab Eesti Kontsert kahetsusega, et välja kuulutatud festivali Klaver väliskülalise Nikolai Demideko (Venemaa) kontsert 22.10 Estonia Kontserdisaalis ei toimu. Tema asemel astub soolokontserdiga üles Irina Zahharenkova (Eesti), tuues publikuni Beethoveni kolm viimast klaverisonaati.
 
Eesti Kontsert vabandab ja loodab publiku mõistvale suhtumisele.
 
Ostetud piletid jäävad kehtima, kuid soovi korral ostab Eesti Kontsert kontserdipiletid tagasi. Pileti tagastuseks palume saata meilile tagasiost@concert.ee  e-pilet või paberpileti koopia/foto ja tagasimakse saaja andmed: ees- ja perekonnanimi, arveldusarve number.
 
Kontsertide piletite elektroonilisi tagastussoove saab esitada kuni 31. oktoobrini.   
 
Kui Teie saadetud info on korrektne, tagastame ära jäänud kontserdi pileti eest raha 14 päeva jooksul teie poolt näidatud pangaarvele. Kui meil tekib küsimusi, saadame teile täpsustava kirja 5 tööpäeva jooksul.
Kui Teie jaoks on vältimatu sularahas tagasimakse, siis see on võimalik Estonia kontserdisaali kassas kuni 31. oktoobrini.  

 

N 22. oktoober kell 19 Estonia kontserdisaal

Irina Zahharenkova

„Kolm viimast“

Kavas:

Ludwig van Beethoven (1770–1827)

Sonaat nr 30 E-duur, op. 109

Sonaat nr 31 As-duur, op. 110

Sonaat nr 32 c-moll, op. 111

 

Beethoveni klaverisonaatide korpust on nimetatud ka omamoodi klaverimuusika uueks testamendiks. Helilooja viimased kolm klaverisonaati tunglevad vormi piiridest välja, pakkudes erakordset polüfoonilist ja pianistlikku pinget. Helilooja uuenduslikkusele on osutanud ka Thomas Mann romaanis „Doktor Faustus“, nimetades viimast sonaati lausa hüvastijätuks sonaadivormile.

 

Irina Zahharenkova omanäoline ja küps kunstnikuisiksus võlub kuulajaid üle riigipiiride. Tõsise süvenemise, paeluva väljenduse ja laitmatu tehnika koosmõju on toonud Zahharenkovale mitu olulist konkursivõitu: Johann Sebastian Bachi konkursil Saksamaal, Alessandro Casagrande konkursil Itaalias ja Georges Enescu konkursil Rumeenias. Zahharenkova Scarlatti sonaatide plaadistus on pälvinud rohkelt tunnustavat vastukaja.

 


Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Irina Zahharenkova (klaver) N 22.10.2020 19:00 Estonia kontserdisaal, Tallinn
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Kontsert SA
Estonia pst. 4 Tallinn Harjumaa
pilet@concert.ee
reg.nr: 90012596
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Tallinn Accordion Trio Tallinn Accordion Trio Pärnu Kontserdimaja, Eesti 12.90 - 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet "Veni, veni, Emmanuel". Hortus Musicus "Veni, veni, Emmanuel". Hortus Musicus Väravatorn, Eesti 13.90 - 17.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Kremerata Baltica. Gidon Kremer (viiul) PopulaarnePopulaarneKremerata Baltica. Gidon Kremer (viiul) Estonia kontserdisaal, Tallinn, Eesti 20.90 - 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Alvar Tiisler (bariton), Kadri Toomoja (klaver) Alvar Tiisler (bariton), Kadri Toomoja (klaver) Vanemuise Kontserdimaja, Tartu, Eesti 12.90 - 15.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Tallinn Accordion Trio Tallinn Accordion Trio Estonia kontserdisaal, Tallinn, Eesti 13.90 - 17.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!