logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kontserdisari ''Klassikatähed''

K 25.8.2021 18:00 - K 22.9.2021 23:59
5.90 - 8.90
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Kontserdisari „Klassikatähed 2020“ 
 
Eesti Rahvusringhäälingu ja Eesti Kontserdi koostöös jõudis 2020. aastal eetrisse telekonkursi „Klassikatähed“ viies hooaeg. Kuue telesaate ja kontserdivooru tulemusel selgus võistluse väljapaistvaim artist – klassikatäht 2020 pianist Tähe-Lee Liiv!  
Kaheksa noort andekat telekonkursil osalenud muusikut on tänaseks end tutvustanud televisioonis ja kontserdisaalides. Nii nagu möödunud aasta, oli ka saatesari katkendlik, ja edasine kontserdielu võib muutuda mõne päevaga. Saated on lõppenud, esimesed emotsioonid vaibunud, ja noored muusikud on rikkamad uute kogemuste poolest. Kindlasti on kasvanud muusikaline vabadus ja selginenud arusaam, mida nad suudavad ning tahavad teha. Kevadhooajal annavad klassikatähed mitmel pool Eestis üle 30 kontserdi, et viia kuulajateni suur ja ilus muusika, mille nimel nad iga päev elavad ja töötavad. Muusika, mis inspireerib ja ülendab, ravib ja rahustab. Oleme lootusrikkad, et kõik kontserdid saavad toimuda ja suudame teha seda, mida kõigi hooaegade klassikatähed on nimetanud sarja kõige suuremaks ülesandeks – populariseerida klassikalist muusikat, tuua selle juurde uusi inimesi, luua ilu enda sees ja ümber.  
 
Kontsertidel astuvad üles Tähe-Lee Liiv (klaver), Karl Tipp (saksofon), Helin Hallik (kitarr), Kristjan-Jaanek Mölder (bariton), Siret Sui (flööt), Mirjam Avango (klarnet), Triinu Piirsalu (viiul) ja Toomas Oskar Kahur (tuuba). 
Kaastegevad pianistid Lea Valiulina, Lea Leiten ja Sten Heinoja 
 
Kontserdid toimuvad jaanuarist aprillini Eesti Kontserdi saalides Tallinnas, Tartus ja Pärnus, samuti Mäetaguse ja Saka mõisas, Saue kontserdisaalis, Viljandi muusikakoolis, Antsla kultuuri- ja spordikeskuses, Paide Muusika- ja Teatrimajas, Haiba rahvamajas, Karksi-Nuia kultuurikeskuses, Põlgaste raamatukogu-külakeskuses, Vara koolimajas, Kuusalu rahvamajas, Mõniste rahvamajas, Navi seltsimajas, Kärla rahvajamas, Laagri kultuurikeskuses, Riisipere kultuurimajas, Kuressaare kultuurikeskuses. 
 
Konkurss Klassikatähed toimub Eesti Rahvusringhäälingu ja Eesti Kontserdi koostöös. 
 
Vaata veel: 
 
27.01 kell 18.00 
Viljandi Muusikakooli saalis 
Esinevad telesaate "Klassikatähed" osaleja Karl Tipp (saksofon) ja võitja Tähe-Lee Liiv (klaver). 
Kaasa teeb Lea Valiulina klaveril 
 
10.02 kell 18.00  
Viljandi Muusikakooli saalis 
Esinevad telesaate "Klassikatähed" osalejad Helin Hallik (kitarr) ja Kristjan-Janek Mölder (bariton) 
Kaastegev klaverisaatja 
 
25.08 kell 18.00 
Viljandi Muusikakooli saalis 
Esinevad telesaate "Klassikatähed" osalejad Siret Sui (flööt) ja Mirjam Avango (klarnet) 
Kaastegev klaverisaatja 
 
22.09 kell 18.00 
Viljandi Muusikakooli saalis 
Esinevad telesaate "Klassikatähed" osalejad Triinu Piirsalu (viiul) ja Toomas Oskar Kahur (tuuba) 
Kaastegev Lea Leiten 
 
Sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet Klassikatähed Siret Sui ja Mirjam Avango Klassikatähed Siret Sui ja Mirjam Avango Viljandi Sakala Keskus, Eesti 5.90 - 8.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Klassikatähed Triinu Piirsalu ja Toomas Oskar Kahur Klassikatähed Triinu Piirsalu ja Toomas Oskar Kahur Viljandi Sakala Keskus, Eesti 5.90 - 8.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti