Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Külmunud laulud / Морожены песни

P 22.12.2019 11:00
Vene Teater, Tallinn
7.50 - 15.50
Lastelavastus, muinasjutt.

Sünkroontõlkega eesti keelde.

Stepan Pisahhov on Arhangelskist pärit kunstnik ja muinasjutuvestja, kes aastatega hakkas ise meenutama muinasjutulist metsavana. Tema elutee on samuti tõelise ränduri ja muinasjutuvestja tee. Arhangelsk, Kaasan, Peterburi, Novgorod, Arktika, seejärel Pariis, Jeruusalemm, Türgi, Süüria, Egiptus – need on ainult vähesed kohad, kus kunstnik rändas ja elas. Kuid just põhja piirkond avaldas Pisahhovile kõige rohkem muljet. Ta armus siiralt ja kogu eluks Novaja Zemlja lahketesse, siiratesse ja naiivsetesse elanikesse. Kirjanikku hämmastasid nende muinasjutud inimestest, "kes ainult armastavad ning ei tunne ei vaenu ega viha. Kui nad lakkavad armastamast, surevad nad kohe. Kui nad armastavad, suudavad teha imesid.“  Just need muistendid ning lood pomooride elust said Pisahhovi muinasjuttude aluseks.

Aljoša on täiskasvanud 27-aastane noormees, keda ei huvita miski. Talle ei valmista rõõmu ei uusaasta, ei pühade-eelsed sekeldused, ega elu üldiselt. Kunagi uue aasta eel tuli Aljošale meelde, et unustas osta kuuse ja sõitis laadale seda ostma.  Saanud endale sealt kuuse, tahtis Aljoša koju sõitma hakata, kuid siis tõusis tuul ja viis meie kangelase muinasjutulisse külasse Uimasse.

Uima tundub väga tore: imekaunid neiud (virmalistega juustes) ning pirukad ja präänikud on maitsvad, kuu ja päike vahetavad  kohad ning tähed kukuvad taevast sülle. Võiks elada ja elust rõõmu tunda. Ainult Uimast ära minna ei saa.

Näidendi Stepan Pisahhovi võlumuinasjuttude ainetel lavastab Irina Kondrašova – noor vene lavastaja, V. Fokini õpilane. Venemaal on Irina tuntuks saanud oma lavastustega A. Kazantsevi ja M. Roštšini dramaturgia ja režissuuri keskuses, Vs. Meierholdi nimelises keskuses Moskvas ning Fjodor Volkovi nimelises teatris Jaroslavlis, Samarkandi Noorsooteatris ja paljudes teisteski teatrites. 2017. aastal osales tema lavastus festivalil Kuldne Mask “Russian Case” programmis.

Irina Kondrašova: “Lavastus „Külmunud laulud“ on inspireeritud S. Pisahhovi rahvajuttudest. Mind võlus põhjamaade õhkkond. Eriti muinasjutuline küla Uima, kus juhtuvad imed.“ 
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Külmunud laulud / Морожены песни P 22.12.2019 11:00 Vene Teater, Tallinn 7.50 - 15.50
Hinnainfo

Ostes ühe pileti etendusele “Imede öö ehk mänguasjad ärkavad ellu“ (7.,14.,21. ja 28. detsembril) ja teise pileti etendusele “Külmunud laulud“ (10. ja 22. detsembril), saate kolmanda tasuta pileti etendusele  “Jõulupuude planeet“ (20. ja 29.detsembril). Kampaania 2=3 raames  maksate kahe etenduse pileti eest, aga külastada saate kolme erinevat jõululavastust.

 Kampaania “Kolm kahe hinnaga“ kestab 15. novembrini.

Sooduspakkumine 2=3 kehtib 15. novembrini*

 *Tingimused:

Ostes ühe pileti  uuslavastusele “Imede öö ehk mänguasjad ärkavad ellu“  ning teise pileti jõululavastusele “Külmunud laulud“, saate kingituseks kolmanda pileti  etendusele “Jõulupuude planeet“ .

Piletiostul valige ostukorvi kõigi kolme lavastuse piletid ning kasutage igaühe puhul piletikoodi “Kingitus“. Kolmanda, tasuta pileti soodustus on nähtav piletite ostu kogusummast.

Lastele
Suur saal
Soovitatav vanusele 6+
Etenduse kestus 1 tund ja 20 minutit

Sünkroontõlkega eesti keelde.

SOODUSTUSED:
• Vene Teatri hooajakaardi omanikele kehtib soodustus 20% kuni 4 pileti ostul. (Müümiseks sisestada väljale Kaardi kood/lühend aknasse  ja vajutada nuppu “Kontrolli“)
• puuetega inimesele koos saatjaga soodustus 50% (ainult Vene Teatri kassas)
(tel. 6114911 või kassa@veneteater.ee)

Toimumiskoht
Vene Teater, Tallinn
Vabaduse Väljak 5 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Vene Teater SA
Vabaduse väljak 5 Harjumaa
+3726114962
kassa@veneteater.ee
reg.nr: 90008666
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Külmunud laulud / Морожены песни Külmunud laulud / Морожены песни Vene Teater, Tallinn, Eesti 7.50 - 15.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Külmunud laulud / Морожены песни UusUusKülmunud laulud / Морожены песни Vene Teater, Tallinn, Eesti 7.50 - 15.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!