Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Lossimuusika suvekontsert: Jiuming Shen

R 13.7.2018 18:00
Kadrioru kunstimuuseum, Tallinn
13. juuli kell 18
Kadrioru kunstimuuseumis
Lossimuusika suvekontsert

Jiuming Shen, klaver (Hiina)

Kavas:
Haydn. Variatsioonid f-moll, Hob.XVII/6
Schumann. Kreisleriana, op. 16
Skrjabin. Sonaat nr 5, op. 53


Jiuming Shen alustas klaverimänguga 5-aastaselt. Aastail 2002–2008 käis ta Hiina Shanghai konservatooriumis. 2008. aastal sai ta täisstipendiumi õppimaks USAs Philadelphias Curtise muusikainstituudis, mille ta lõpetas 2013. aastal solisti bakalaureusediplomiga. Seejärel õppis ta Los Angeleses Colburni muusikakoolis, kust sai artistidiplomi 2015. aastal. Edasi sai ta stipendiumi astumaks Juilliardi kooli New Yorgis, kus õppis Matti Raekallio juures, saades magistrikraadi 2017. aastal.

Ta on solistina esinenud Guangdongi Filharmoonia Sümfooniaorkestri eest Hiinas, Los Angelesi kammerorkestri ja Colburni orkestri ees Los Angeleses. Solistina on ta esinenud muuhulgas Carnegie Hallis New York Citys, Austraalias Melbourne’is ja Sydneys, Kurowski Palees ja Tarnowis Poolas, Shanghai konservatooriumis. Ta on esinenud ka Hollandis, Inglismaal, Saksamaal ja Jaapanis. 2015. aastal annetas ta oma sooloesinemiste tasud Daliani kultuuriklubile Hiinas, kes asutas Jiuming Sheni fondi, et aidata noori muusikuid. Ta on nimetatud kümne olulisema noore, pärast 1990. aastat sündinud, Hiina artisti hulka. Ta kutsuti solistina erikülaliseks kolmandale Chinese Intile, Boya klaverifestivali lõputseremooniale Suzhou staadionile, mis mahutab üle 7000 inimese. 2017. aastal esines ta Harbin Hallis Harbini filharmooniaorkestriga.

2015. aastal võitis Jiuming Shen pronksmedali San José rahvusvahelisel konkursil. Ta oli kümne parima hulgas konkursil Ima Hogg Houston Symphony ja konkursil Philadelphia Orchestra Greenfield 2010 finalistide hulgas. Ta on olnud ka Utrechtis Liszti rahvusvahelise klaverikonkursi 24 veerandfinalisti hulgas kaks korda (2011 ja 2014), lisaks on pälvinud VI Hiina muusika kuldmedali ning võitnud teise rahvusvahelise klaverikonkursi Gulangya Amoys, Hiinas.

Kaaskorraldaja MTÜ Loovüksus
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Lossimuusika suvekontsert: Jiuming Shen R 13.7.2018 18:00 Kadrioru kunstimuuseum, Tallinn
Hinnainfo
Pileti hinnad:
Täispilet 12 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 8 €

Kontserdipääse kehtib samal päeval ka muuseumipiletina
Soodustuse saajatel palume kaasa võtta soodustust tõendav dokument (nõutav kohapeal).
Eelkooliealistele lastele sissepääs tasuta.

Sissepääs alates kell 12:00.
Kestus 1 h 15 min.
Ligipääs ratastooliga olemas.
Fotoaparaat/ kaamera ei ole lubatud.

Toimumiskoht
A. Weizenbergi 37 Tallinn Eesti
Sündmuse korraldaja
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas