logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Meistrid laval. Marko Martin (klaver)

K 17.5.2023 19:00
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
K 17.05.2023 kell 19 EMTA kontserdi- ja teatrimaja suur saal

Marko Martin (klaver)
"Meistrid laval"
 
Kavas:
Ferenc Liszt. „Poeetilised ja religioossed harmooniad“ 
 
Esther Honensi rahvusvahelise konkursi (2000) ja Gina Bachaueri rahvusvahelise konkursi (1998) laureaat Marko Martin on andnud kontserte paljudes maailmakuulsates kontserdisaalides nagu Londoni Barbican Hall ja Wigmore Hall, Hamburgi Musikhalle, Leipzigi Gewandhaus, Toronto Glenn Gould Studio jm.
Martin on esinenud paljudes Euroopa riikides, Põhja-Ameerikas, Jaapanis, Hiinas ja Lõuna-Koreas. Ta on teinud koostööd orkestritega nagu Londoni The Philharmonia Orchestra, Calgary Philharmonic Orchestra, Ottawa National Arts Centre Orchestra, Bergslagens Kammarsymfoniker, Läti Riiklik Sümfooniaorkester, Liepaja Sümfooniaorkester, Midland Symphony Orchestra, Eesti Riiklik Sümfooniaorkester, Tallinna Kammerorkester, Põhjamaade Sümfooniaorkester, Eesti Muusikaakadeemia Sümfooniaorkester, TMKK Sümfooniaorkester jt.
Marko Martini mängus on tunnustust leidnud lüürilisuse ja energiakülluse köitev harmoonia. See ilmneb eriti tema Brahmsi, Liszti ja Schuberti teoste interpretatsioonis. Samuti on ta kaasaegse muusika hinnatud interpreet.
Tema ansamblipartneriteks on tuntud Eesti instrumentalistid ning lauljad. Samuti on ta teinud koostööd teiste maade muusikutega, sh Irina Botškova, Arve Tellefsen, Andrei Belov, Maxim Rysanov, Dante Milozzi, Daedalus kvartett, Jacques Thibaud Trio.
Marko Martin õppis Tallinna Muusikakeskkoolis Lembit Orgse juures, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias prof. Peep Lassmanni klaveriklassis ning Londoni Guildhall School of Music and Drama's prof. Joan Havilli käe all. Marko Martin on Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia õppejõud. Ta on pälvinud Helikunsti Sihtkapitali Aastapreemia (2000) ja Neeme Järvi nimelise noore muusiku auhinna (2005).
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Meistrid laval. Marko Martin (klaver) K 17.5.2023 19:00 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia 11.20
Üritus Meistrid laval. Marko Martin (klaver)
Kuupäev / Kell K 17.5.2023 19:00
Toimumiskoht Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Hind 11.20
Hinnainfo

Täispilet 10€

Pensionärid, õpilased ja üliõpilased tasuta (soodustust tõendava dokumendi alusel). Tasuta pileti võtmiseks sisesta sooduskoodi väljale kood "sooduspilet" ja vali hinnatüüp Tasuta pilet

Toimumiskoht
Ürituse korraldaja
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Tatari 13 Tallinn Harjumaa
+372 667 5758
kontsert@eamt.ee
reg.nr: 74000547
Üritus Meistrid laval. Marko Martin (klaver)
Kuupäev / Kell K 17.5.2023 19:00
Toimumiskoht Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Hind 11.20
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Meistrid laval. Mihkel Poll (klaver) Meistrid laval. Mihkel Poll (klaver) Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Osta pilet EMTA sümfooniaorkester ja Silvia Ilves (tšello) EMTA sümfooniaorkester ja Silvia Ilves (tšello) Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti