logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

MustonenFest 2022. Galakontsert. Vadim Repin (viiul)

N 27.1.2022 19:00
Estonia kontserdisaal, Tallinn
20.90 - 25.90

N 27. jaanuar kell 19 Estonia kontserdisaal

MustonenFest

MustonenFesti galakontsert

Vadim Repin (viiul)

Ivari Ilja (klaver)

Klaaspärlimäng Sinfonietta

Dirigent Andres Mustonen

 

Eesti Rahvusmeeskoor

Sten Lassmann (klaver)

Alo Rammo (lugeja)

Dirigent Mikk Üleoja

Kavas: 

Schönberg. Kuus laulu op. 35 

Schönberg. „Ellujäänu Varssavist“ op. 46 

Reger. Reekviem op. 83/10 

Mendelssohn. Kontserti viiulile, klaverile ja keelpillidele d-moll MWV O4 

Bruch. „Kol Nidrei“ 

Pärt. „La Sindone“

27. jaanuaril tähistab rahvusvaheline üldsus holokausti ohvrite mälestuspäeva. Festivali avakontserdil kõlavad sel puhul Arnold Schönbergi teos „Ellujäänu Varssavist”“, Max Regeri kooriteos „Requiem“ ja Max Bruchi „Kol nidrei“ viiulile ja orkestrile.

Repin ja Mustonen on viimastel aastatel toonud esiettekandele neile pühendatud viiulikontserte, mille autorid on suurepärased kaasaegsed heliloojad nagu Sofia Gubaidulina („Ich und Du“, 2018), Aleksander Raskatov („… ex oriente lux“, 2019) ja Arvo Pärt („La Sindone“, 2020).

MustonenFesti gala toob lavale Andres Mustoneni mõttekaaslased muusikas ja sõbrad elus. Esimest korda kõlab Arvo Pärdi teose „La Sindone“ uusversioon pühendusesaajate Vadim Repini ja Andres Mustoneni esituses.

Kahtlemata on selle õhtu üks peategelasi Vadim Repin. Tuline kirglikkus, laitmatu tehnika ning muusikaline poeesia on Repini mängu iseloomustavad märksõnad. Imelapsena 11-aastaselt Wienawski konkursilt otse muusikamaailma suurtele lavadele lennanud Vadim Repin on pärit Siberist, kuhu ta praegu panustab Trans-Siberi festivali kunstilise juhina, luues maailmatasemel kontserdiprogramme. Repin on teinud unistuste karjääri: esinenud Londoni Sümfooniaorkestri ja Valeri Gergijeviga, NHK sümfooniaorkestri ja Charles Dutoit’ga, Londoni Filharmooniaorkestri ja Vladimir Jurowskiga.

 

James MacMillan on Repinile loonud ja pühendanud viiulikontserdi, mida solist on esitanud ka muusikamaailma märgilistes saalides: Philadelphias, New Yorgi Carnegie Hallis, Pariisi Salle Pleyelis, Amsterdami Concertgebouw’s ning Londoni Royal Albert Hallis BBC Promsil. Repin on salvestanud palju mainekatele plaadifirmadele, mainigem koostöös tšellist Mischa Maisky ja pianist Lang Langiga valminud Tšaikovski ja Rahmaninovi klaveritriode plaati, mis võitis Echo Classicu auhinna.

Vadim Repin mängib 1733. aasta Stradivari Rode viiulil.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
MustonenFest 2022. Galakontsert. Vadim Repin (viiul) N 27.1.2022 19:00 Estonia kontserdisaal, Tallinn 20.90 - 25.90
Hinnainfo

Estonia kontserdisaali üritustele pileteid ostes, palume arvestada, et vasaku ja parema rõdu 3. ja 4. reas (osaliselt ka 2. reas) ning keskrõdu 8. reas on piiratud nähtavus!

Ratastoolis külastajale piletit ostes palume võimalusel valida ridade äärmised kohad parteris. Rõdudele ratastooliga ei pääse.

Estonia kontserdisaali pääseb ratastooliga Rahvusooper Estonia Valge saali kaudu.
Palume oma tulekust ette teatada telefonil 614 7771

Alates 25.10.2021 saavad 18-aastased ja vanemad inimesed osaleda Eesti Kontserdi korraldatud kontsertidel vaid enda vaktsineeritust või haiguse läbipõdemist tõendades.

Palume tulla kontserdile ajavaruga ning esitada sisenemisel isikut tõendav dokument ja tõend, mis kinnitab kas:
* vaktsineerimiskuuri läbimist,
* COVID-19 haiguse läbipõdemist.

12–17-aastased isikud peavad kontserdile tulles esitama COVID-19 tõendi või tõendi tervishoiuteenuse osutaja tehtud PCR-testi (tehtud kuni 72 t varem) või antigeeni testi (tehtud kuni 48 t varem) negatiivse tulemuse kohta.

Alla 12-aastased kontserdikülastajad ei pea tõendama nakkusohutust.

Arvestame nii paber- kui digitõendeid.

Nakkusohutuse tõendamisest keeldujat kontserdile ei lubata ja piletiraha ei tagastata (VÕS § 101 lg 3).

Alates 29.10 on maskikandmine avalikel üritustel siseruumides kohustuslik.

Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Eesti Kontsert SA
Estonia pst. 4 Tallinn Harjumaa
pilet@concert.ee
reg.nr: 90012596
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet MustonenFest 2022."Harmoonia" PopulaarnePopulaarneMustonenFest 2022."Harmoonia" Jaani kirik, Tallinn, Eesti 15.90 - 20.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet MustonenFest 2022. "Üksnes Bach" PopulaarnePopulaarneMustonenFest 2022. "Üksnes Bach" Kadrioru loss, Tallinn, Eesti 15.90 - 20.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet MustonenFest 2022. Läti õigeusu kiriku meeskoor Logos PopulaarnePopulaarneMustonenFest 2022. Läti õigeusu kiriku meeskoor Logos Jõhvi Kontserdimaja, Eesti 13.90 - 17.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet MustonenFest 2022. "Nägemuslik klaver" Aleksei Botvinov (klaver, Ukraina) PopulaarnePopulaarneMustonenFest 2022. "Nägemuslik klaver" Aleksei Botvinov (klaver, Ukraina) Estonia kontserdisaal, Tallinn, Eesti 15.90 - 20.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet MustonenFest 2022. Läti õigeusu kiriku meeskoor Logos PopulaarnePopulaarneMustonenFest 2022. Läti õigeusu kiriku meeskoor Logos Pärnu Kontserdimaja, Eesti 13.90 - 17.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!