Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Muusa puudutus. Pärnu Linnaorkester, Pärnu Muusikakooli õpilased, Jüri Alperten

T 9.4.2019 19:00
Pärnu Kontserdimaja
MUUSA PUUDUTUS on üle aasta toimuv Pärnu Linnaorkestri ja Pärnu Muusikakooli ühiskontsert. Ehkki kokkupuutepunkte on organisatsioonidel olnud varemgi, sai kontsert endale nime ja kindla rütmiga järjepidevuse alles 2012. aastal. Kui siiani on fookuses olnud vaid solistid, siis tänavu laiendame piire ja esitleme nende kõrval ka muusikakoolis tegutsevaid kollektiive. Nii ongi meie ees seekordne esinejate värvikas palett:
löökpillidel Andero Tõniste (juh Olav Kund), flötistid Elise Pähkel ja Tuuli Põldvee (juh Marju Mäe ja Anne Kann), tšellistid Ete Riin Veer ja Kaisa Talts (juh Heli Sommer), viiuldajad Annette Nahkur ja Tuuli Talts (juh Maire Varma ja Anu Mänd), pianistid Anastasija Mgvdeladze ja Pavel Käkinen (juh Toivo Traks), kitarrist Martin Hansschmidt (juh Erko Niit), laulja Maria Kallastu (juh Marge Lumisalu), neidudekoor Argentum Vox (juh Toomas Voll), Pärnu Muusikakooli keelpilliorkester (dirig Edmar Tuul) ning rütmimuusikaosakonna bänd (juh Erko Niit) koosseisus: Maria Kallastu – laul, Martin Hansschmidt – kitarr, Joosep Mattis Eriste – bass, Jaan Endrik Kirsi – löökpillid, Robi Salumets – klahvpill.
 
Dirigent Jüri Alperten.
Sissepääs 5 €
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Muusa puudutus. Pärnu Linnaorkester, Pärnu Muusikakooli õpilased, Jüri Alperten T 9.4.2019 19:00 Pärnu Kontserdimaja 5.50
Hinnainfo
Pilet 5.-
Sündmuse korraldaja
SA Eesti Kontsert
Estonia pst. 4 Tallinn Harjumaa
pilet@concert.ee
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas