Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Ooperigala - Georg Ots 100 / Olga Zaitseva, Alla Popova, Aare Saal, Heino Paalberg, Piia Paemurru

L 2.5.2020 18:00
Kadrioru loss, Tallinn
7.50 - 12.50

Hea klient!

Seoses Eriolukorra kehtestamisega Eesti Vabariigis lükkub Muusikute Fondi PLMF ooperigala Georg Ots 100, mis pidi toimuma 27.03, edasi. Sündmuse uus kuupäev on 2.05.
Sündmusele kehtivad juba ostetud piletid.   

Juhul kui teile uus kuupäev ei sobi, siis andke tagasiostu soovist teada kuni 15.04 k.a. aadressil tagasiost@piletilevi.ee, kirja sisus märkida enda tellimusenumber. 

Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada Piletilevi müügipunkides, v.a Circe-K teenindusjaamades. 

Piletid tagastatakse kui tagasiost on avatud.

Kõigil, kes soovivad toetada kultuuri- ja meelelahutusvaldkonda, jättes piletiraha korraldajale ning ei soovi oma piletite automaatset tagastamist, palume esimesel võimalusel täita korraldajate toetamiseks loodud vorm https://www.piletilevi.ee/est/vormid/toetaja  Füüsiliste piletite omanikud ei pea korraldaja toetamiseks eraldi pöörduma.

---

02. mai kell 18
Kadrioru loss

OOPERIGALA - GEORG OTS 100

Olga Zaitseva (sopran)
Alla Popova (sopran)

Aare Saal (bariton, RO Estonia)
Heino Paalberg (bariton)
Piia Paemurru (klaver)

Kaastegev Pille Lill

Kavas muusika G. Otsa repertuaarist

 

OLGA ZAITSEVA omandas Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias bakalaureusekraadi dots. Pille Lille ja prof. Jaakko Ryhäneni lauluklassis ja magistrikraadi Interpretatsioonipedagoogika erialal. Ta on täiendanud end prof. Ingrid Kremlingi, Elizabeth Wilke ja Yandwiga Rappé meistriklassides Poolas. O. Zaitseva on PLMF Vabariikliku Vokalistide Konkursi 2017 võitja, pälvinud I koha Peterburi konkursil „Laulul on naise nägu“ (2008), eriauhinna III ja VII rahvusvahelisel konkursil „Ooper, mägede hing“ Poolas (2008 ja 2012) ning võitnud kaks eripreemiat Vello Jürnale pühendatud II PLMF Vabariiklikul Vokalistide konkursil (2012). 2015. aastal pälvis Olga Zaitseva Eesti Teatriliidu Kristallkingakese auhinna - „noorele teatriinimesele esimeste märkimisväärsete lavatööde eest“ - Almirena (Händel „Rinaldo“) ja Giannetta (Donizetti "Armujook") rollide eest Rahvusooperis Estonia. Lisaks kuuluvad tema ooperirollide hulka Donna, Merineitsi (Händel „Rinaldo“), II lilleneiu (Wagner „Parsifal“), karjuseneiu (Ravel „Laps ja nõidus“), Tebaldo (Verdi „Don Carlo“), Frasquita (Bizet „Carmen“), Sacerdotessa (Verdi „Aida“), Barbarina (Mozart "Figaro Pulm“). Kontsert-ettekandes on ta laulnud Kupava rolli (Rimski-Korsakov „The Snow Maiden“) ja sopranipartiid Fauré Reekviemis. O. Zaitseva töötab Rahvusooperis Estonia.    

ALLA POPOVA töötas juhtiva solistina teatris “Vanemuine” aastatel 2000-2012. Ta on lõpetanud G. Otsa nim. muusikakooli (õp. Mare Jõgeva-Põder) ja EMTA magistrantuuri (prof. Taru Valjakka ja Tamara Novitšenko). 1997 saavutas ta I preemia Tiit Kuusiku nim. konkursil. Täiendanud end maestro Lino Puglisi meistrikursusel Itaalias (2002) ja prof. Ingrid Kremlingi meistrikursusel Saksamaal (2007). Soolokontsertidega on esinenud Eestis, Norras, Soomes ja Poolas. Alla Popova repertuaari kuuluvad Tatjana (Tšaikovski “Jevgeni Onegin”), Mimi (Puccini “Boheem”), Amelia (Verdi “Maskiball”), Lisa (Bellini “La Sonnambula”), Cio-cio-san (Puccini “Madama Butterfly”), Violetta (Verdi “La Traviata”), Pamina (Mozart “Võluflööt”), Rosalinde (Strauss “Nahkhiir“), Gilda (Verdi “Rigoletto“) jt. Samuti on ta soleerinud mitmetes suurvormides (Orff “Carmina Burana”, Honegger “Jeanne d’Arc tuleriidal“ (Neitsi), Respighi “Lauda per la Nativita del Signore“).

AARE SAAL on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia ooperilaulu erialal (Ivo Kuusk, Virgilijus Noreika, Jaakko Ryhänen). Ta on täiendanud end Gino Bechi ja Rolando Panerai meistrikursustel Itaalias. A. Saal on võitnud I koha rahvusvahelisel konkursil „Rossini ja Donizetti hääled“ (1996, Itaalia) ning ta on G. Otsa nim. preemia laureaat (1997). 1989. aastal debüteeris A. Saal RO Estonias peaosaga Mozarti ooperis „Figaro pulm“. Ta on laulnud üle 40 ooperi- ja operetirolli nii Estonia kui Vanemuise lavastustes, samuti Läti Rahvusooperis, Leedu Ooperi- ja Balletiteatris, Firenze Linnateatris, Stockholmi Dramatiska Ensemble’is ning Malmö Ooperi- ja Muusikateatris. Olulisemateks rollideks on nimiosad Verdi „Nabuccos“, Mozarti „Don Giovannis“, Tšaikovski „Jevgeni Oneginis“, Verdi „Rigolettos“, Figaro (Rossini „Sevilla habemeajaja“), Escamillo (Bizet’ „Carmen“), Belcore (Donizetti „Armujook“), Verdi Don Carlo („Ernani“), Rodrigo („Don Carlo“), Renato („Maskiball“), Amonasro („Aida“), Jeletski (Tšaikovski „Padaemand“), Valentin (Gounod’ „Faust“), krahv Almaviva (Mozarti „Figaro pulm“), Dandini (Rossini „Tuhkatriinu“), Marcello (Puccini „Boheem“), Edwin (Kálmáni „Silva“), Achillas (Händeli „Julius Caesar“), Kolmas külaline ja USA sõdur (Tüüri „Wallenberg“), Severo (Donizetti „Poliuto“) jt. Tema repertuaari kuulub lai valik soolokavasid nii eesti, vene kui itaalia muusikast. Lisaks töötab A. Saal laulupedagoogina G. Otsa nimelises muusikakoolis.

PIIA PAEMURRU on Eesti üks hinnatumaid ansamblipartnereid eelkõige ooperilauljatele, kuid kontserditegevus on teda kokku viinud paljude väljapaistvate muusikutega nagu E. Hannan, R. Achieng, V. Noreika, J. Ryhänen, M. Voites, M. Palm, P. Lill, N. Kurem, H.-L. Võsa, O. Kuusik, A. Saal, K. Plaas, M. Melnik, P. Volmer, A. Mikk, R. Soom, T. Jõks, H. Lokuta, P. Püvi, A. Klas-Fagerlund, M. Tampere-Bezrodny, P. Paemurru, A.-L. Bezrodny, A. Lend, V. Vurm jpt. Ta on lõpetanud Tallinna Konservatooriumi (prof. Laine Mets, MA 1999) ning töötab aastast 1986 Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lauluosakonnas klaverisaatjana. P. Paemurru on esinenud solistina ning erinevate ansamblite koosseisudes Baltimaades, Skandinaavias, Saksamaal ja Venemaal. Ta on pälvinud mitmetel laulukonkurssidel parima klaverisaatja eripreemia, sealhulgas viiel korral rahvusvahelisel K. Taev’i lauljate konkursil. Koos Rootsi laulja Ingegerd Björklund’iga on valminud 2 CD-plaati ja ilmunud on CD Marje Sink’i jõululauludega, solistideks Pille Lill, Aare Saal ja Oliver Kuusik (PLMF, 2006).

PLMF kontserdid üle Eesti märtsikuus: 

LAULUD NAISTELE
06. märts kell 18.00
Tõrva kirik-kammersaal
Marion Melnik (sopran)
Oliver Kuusik (tenor)
Ralf Taal (klaver)
Kavas muusika G. Otsa repertuaarist 

HINGEMUUSIKA
10. märts kell 15.00
Rootsi-Mihkli kirik
Tallinna Muusikakeskkooli õp Tiiu Peäske viiuliklass
Kavas: Paganini, Dvořák, Wieniawski, Eller jt

AINULT GEORG OTSALE MÕELDES
15. märts kell 12.00
Tapa Jakobi kirik
Kristina Vähi (sopran)
Aare Saal (bariton, RO Estonia)
Piia Paemurru (klaver)
Kavas muusika G. Otsa repertuaarist

AINULT GEORG OTSALE MÕELDES
15. märts kell 16.00
Puka kogukonna saal
Kristina Vähi (sopran)
Aare Saal (bariton, RO Estonia)
Piia Paemurru (klaver)
Kavas muusika G. Otsa repertuaarist 
Pilet 2€

AINULT GEORG OTSALE MÕELDES
20. märts kell 15.00
Tartu Observatoorium
Kristina Vähi (sopran)
Oliver Kuusik (tenor)
Tiina Kärblane (klaver)
Kavas muusika G. Otsa repertuaarist

AINULT GEORG OTSALE MÕELDES
20. märts kell 18.00
Kõo vallamaja saal
Kristina Vähi (sopran)  
Oliver Kuusik (tenor)
Tiina Kärblane (klaver)
Kavas muusika G. Otsa repertuaarist
Pilet 3€

PLAADIESITLUSKONTSERT - AIR
22. märts kell 17.00
Vanalinna Muusikamaja saal (Uus 16c)
Andreas Lend (tšello)
Allan Jakobi (akordion)
Kavas: Sibelius, Piazzolla, Toi jt.
Pilet 12/7€

OOPERIGALA - GEORG OTS 100
27. märts kell 18.00
Kadrioru loss
Olga Zaitseva (sopran)
Alla Popova (sopran)
Aare Saal (bariton, RO Estonia)
Heino Paalberg (bariton)
Piia Paemurru (klaver)
Kavas muusika G. Otsa repertuaarist
Pilet: 12/7€    

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Ooperigala - Georg Ots 100 / Olga Zaitseva, Alla Popova, Aare Saal, Heino Paalberg, Piia Paemurru L 2.5.2020 18:00 Kadrioru loss, Tallinn 7.50 - 12.50
Hinnainfo
Pilet: 7€ / 12€
 
Sooduspilet: õpilane, tudeng, pensionär, muusikaõppeasutuse õpetaja, EIL liige
Soodustuse saajal palume kaasa võtta soodustust tõendava dokumendi!
Toimumiskoht
Kadrioru loss, Tallinn
Weizenbergi 37 Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Muusikute fond PLMF (Muusikute täiendõppe keskus MTÜ)
Muusikute fond PLMF (Muusikute täiendõppe keskus MTÜ)
Paldiski mnt 26-17 Tallinn 10111 Harjumaa
+372 5114077
plmf@plmf.ee
reg.nr: 80182742
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Sündmus on peatatud Kristina Vähi, Aare Saal, Piia Paemurru - Ainult Georg Otsale mõeldes PeatatudPeatatudKristina Vähi, Aare Saal, Piia Paemurru - Ainult Georg Otsale mõeldes Puka kogukonna saal, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Sündmus on peatatud Kristina Vähi, Oliver Kuusik, Tiina Kärblane - Ainult Georg Otsale mõeldes PeatatudPeatatudKristina Vähi, Oliver Kuusik, Tiina Kärblane - Ainult Georg Otsale mõeldes Kõo vallamaja saal, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Sündmus on peatatud Andreas Lend, Allan Jakobi - Plaadiesitluskontsert PeatatudPeatatudAndreas Lend, Allan Jakobi - Plaadiesitluskontsert Vanalinna Muusikamaja, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!