Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Pärnu Muusikafestival 2020

K 15.7.2020 19:00
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Head Muusikasõbrad!

Meil on rõõm teatada, et kümnes Pärnu Muusikafestival toimub!
Soovime igati tagada kõikide külastajate ja esinejate turvalisuse ning sellest tulenevalt on meie plaanid ja programm pisut muutunud. Hoiame teid muutustega kursis meie kodulehe vahendusel.
Peatame ajutiselt ka osade kontsertide piletimüügi, kuniks on täpselt selgunud, mitu inimest on kontserdisaali lubatud.
Uuenenud kava teeme teatavaks juuni keskpaigas!

Pärnu Muusikafestival on Eesti üks hinnatumaid klassikalise muusika festivale, mis on kasvamas üheks olulisemaks orkestrifestivaliks kogu Euroopas. Festival on toimunud aastast 2009 ning oma kõrge taseme saavutanud tänu Neeme Järvi ja festivali kunstilise juhi, Paavo Järvi, suurele pühendumisele.

Festivalil osaleb ligi 300 muusikut kuni 20 riigist ning lisaks orkestrimuusikale saab kuulda ka suurepäraseid soliste ning kammermuusikat. 
Sel aastal tähistame Pärnu muusikafestivali 10. aastapäeva ning soovime taas pakkuda arvukalt imelisi kontserte ja vahvaid taaskohtumisi. Täpse festivali ajakava avaldame peagi! www.parnumusicfestival.ee 

 

Festivali sündmused
Sündmusi ei leitud
Sündmus on peatatud JÄRVI AKADEEMIA ERIKONTSERT / Pärnu Muusikafestival 2020 - TOIMUMISKOHA MUUDATUS (Toimub Tallinna Jaani kirikus!) PeatatudPeatatudJÄRVI AKADEEMIA ERIKONTSERT / Pärnu Muusikafestival 2020 - TOIMUMISKOHA MUUDATUS (Toimub Tallinna Jaani kirikus!) Arvo Pärdi Keskus, Eesti
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti