logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Pärnu Muusikafestival 2022 / PASS

T 12.7.2022 19:00 - R 22.7.2022 23:59
Pärnu linn, erinevad kohad

Pärnu Muusikafestival toimub suvepealinnas 13.-22. juulil, millega tänavu tähistatakse maestro Neeme Järvi 85-ndat sünnipäeva. 100 esimest fänni saavad festivalipassid kätte juba selle aasta lõpus.

Pärnu Muusikafestivali tegevjuhi Kristjan Halliku sõnul ootab rahvusvahelise tunnustusega klassikalise muusika tipp-sündmus publikut suvepealinna juba kaheteistkümnendat korda.

Programmis saab olema kaks oodatud lõppkontserti Eesti Festivaliorkestri esituses ning Paavo Järvi juhatamisel. Igal aastal on Pärnu laval kodupublikut täiendavalt üllatanud maailmakuulsad solistid ning nii saab see olema ka eelseisval muusikasuvel.

“Kontserte on plaanitud festivalinädalasse rohkem kui kunagi varem,” lisas Hallik ning lisas, et lõplik programm saab avalikuks tavapärasel ajal ehk kevadel.

Halliku sõnul on aga erakorraliselt võimalik fännidel soetada Pärnu Muusikafestivali pimepassid juba tänavu 6. detsembrist, sest aeg on näidanud, et huvi passide vastu on kõrgendatud. “Täidame suurimate fännide soovid,” lisas ta.

Halliku sõnul on Pärnu Muusikafestivali lahutamatuks osaks Järvide Akadeemia ehk meistrikursused noortele muusikutele ja dirigentidele, mida viivad läbi nii Neeme Järvi, Paavo Järvi kui ka mitmed teised. Registreerimine ja avalduste vastuvõtt algab taas uuel aastal.

Samuti saab juba kolmandat suve Pärnu Kontserdimajas toimuvast muusikasündmusest osa saada üle ilma Pärnu Muusikafestivali TV kaudu:  https://parnumusicfestival.tv/pmf

Kohtumiseni Pärnu Muusikafestivalil!

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Pärnu Muusikafestival 2022 / PASS T 12.7.2022 19:00 Pärnu linn, erinevad kohad
Hinnainfo
Festivali passide avalik müük algab 06.12.2021
Pass 150€
 
ENNE PILETI OSTMIST TUTVU PASSIPILETITE LUNASTAMISE JUHENDIGA.
Kontserdipiletite lunastamiseks toimige järgmiselt:

1. Soetage endale Festivali pass
2. Festivalipassil leiduv personaalne kood võimaldab Teil lunastada iga kontserdi tarbeks eraldi pileti. Ühe koodiga saate lunastada igale festivali kontserdile 1 passipileti (kutse 0€)
3. Piletite lunastamiseks kirjutada Festivalipassil leiduv numbrikombinatsioon (teksti "personaalne kood" taga)
väljale "(soodus)kood" ja lisage korvi 1 pilet.
5. Salvestage / printige Sebrapilet.

NB! Festivali täpsem kava selgub hiljem
Passiostjaid (pimepass) teavitatakse e-maili teel kui üksikpiletite müük on avatud!
Passi omamine ei garanteeri kõikidele kontserditele piletit. Tagamaks piletite olemasolu palume üksikpiletid aegsasti ka välja lunastada.
Passiomanikud, ei saa toetaja piletile kohti võtta. 
Toimumiskoht
Pärnu linn
Pärnu Eesti
Sündmuse korraldaja