Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

PIMPINONE - Hooaja avakontsert

R 23.10.2020 19:00
Anija mõis, Harjumaa
12.90 - 100.90
PIMPINONE! Hooaja avakontserdid
 
Kontserdiagentuur Corelli Music tähistab sel hooajal oma 16. tegevusaastat. Hooaja avakontsertidel on partneriks taas ooperistuudio Opera Veto, kellega koostöös tuuakse publiku ette eelmisel aastal menukalt esietendunud ja eriolukorra tõttu kevadest sügisesse lükkunud salongikontsertidel mõisates üle Eesti Telemanni koomiline ooper „Pimpinone“.
 
Hooaja 2020/2021 avakontsertidega Anija, Saka mõisates ja Pootsi veinimõisas pakuvad Corelli Music ja Opera Veto nautmiseks tõelise barokiaja muusikasalongi. Nagu helilooja eluajal oli tavaks, ei mängitud koomilist ooperit, mis tegi alles esimesi katseid eralduda „opera seriast“, eraldi teosena, vaid kolm „Pimpinone“ intermezzot pandi kontsertide kavasse vaheldumisi muude heliloojate loominguga. Publik saab kaunites mõisates lisaks muusikanaudingule elamuse ka väärikate hoonete imelisest interjöörist ja ajaloopärandi ilust.
 
 
Corelli Music
Hooaja 2020/2021 avakontserdid PIMPINONE!
R, 23. oktoober 2020 kell 19 Anija mõis, Harjumaa
L, 24. oktoober 2020 kell 18 Saka mõis, Ida-Virumaa
P, 25. oktoober 2020 kell 18 Pootsi veinimõis, Pärnumaa
 
ESINEJAD:
Pimpinone - Atlan Karp (bariton)
Vespetta - Anneliis Volmer (sopran)
Barokkansambel Corelli Consort ajastu pillidel:
Mail Sildos, Meelis Orgse, Martti Mägi, Villu Vihermäe, Imre Eenma, Imbi Tarum
Lavastaja - Auri Jürna
Lauljate juhendaja – Toomas Kaldaru
 
KAVA: G. Ph. Telemanni (1681 – 1767) koomilise lühiooperi "Pimpinone" ettekanne barokiaja muusikasalongi vaimus, vaheldumisi A. Corelli jt helitöödega.
 
Lavastaja Auri Jürna: „Telemanni „Pimpinone“ on lugu teenijannast ja tema uuest ülemusest, klassikaline lugu kavalast ja ambitsioonikast alluvast ning heasoovlikust, aga kergeusklikust rikkurist. Nad saavad kokku võrdväärsete, kuid erinevate lootustega, ometi lõpetab üks õnneliku ja võiduka ning teine pettunu ja allaheitlikuna. Kontsertlavastuse peamine eesmärk on esile tuua virtuooslik, mitmetahuline, dramaatiline muusika. Lavastuslik pool püüab näidata tegelasi, kes algselt on justkui nukud, justkui joonistatud ja ühetasandilised, kuid kelle inimlikkus lõpuks publiku ühele või teisele poolele võidavad. Kummal on õigus? Kumb võitis? Kumb tegi kummale liiga?”
Pimpinonena astub lavale 2019. aasta muusikapreemia laureaat bariton Atlan Karp ning Vespetta rollis on noor sopran Anneliis Volmer. Barokkansambel Corelli Consort ajastu pillidel esineb laiendatud koosseisus. Auri Jürna on eesti lavastaja ja teatrikriitik, kes sai kõrghariduse Tartu Ülikoolist eesti kirjanduse ja teatriteaduse erialal ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunstikoolist lavastaja erialal. Ta on lavastanud nii kutselistes kui harrastusteatrites, aastast 2016 töötab Rahvusooperis Estonia muusikalavastuse assistendina. Laujate vokaalne juhendaja on peamiselt Roomas tegutsev Toomas Kaldaru.
 
Opera Veto asutasid aastal 2017 kolm Eesti lauljat - Aule Urb (metsosopran), Atlan Karp (bariton) ja Aivar Kaseste (tenor). Ooperistuudio eesmärk on tuua lavale vähemtuntud ja unustatud kammeroopereid, anda eneseteostus- ja täiendamisvõimalusi Eesti lauljatele. Esimesi suuremaid töid on E.W. Ferrari (1876–1948) lühiooper “Susanna saladus” (Il segreto di Susanna), mille lavastas Thomas Wiedenhofer (Saksamaa) ja lauljate juhendaja oli Toomas Kadaru.
 
Naudi endiste aegade stiili ja elegantsi ning tänaseid säravaid muusikuid!
Kontserdi pikkus koos vaheajaga 2 tundi.
Korraldajad: Corelli Music ja Opera Veto
Lisainfo: www.corelli.ee
 
***************************************************************
PILETID:
15 € / *12 € Piletilevis, Circle K-s ja võimalusel tund enne algust kohapeal.
 
TOETAJPILETID: 35 €, 50 €, 100 € on suureks abiks Corelli kontsertide korraldamisel, tagavad muusikute suure tänu ja koha esiridades.
 
* Sooduspiletid: pensionär, õpilane, üliõpilane, õpetaja, puudega inimene ja tema saatja, Eesti Interpreetide Liidu liige
 
SERK liikmekaardi omanikele Piletilevi eelmüügist erisoodustus. Vaata täpsemalt SIIT
 
NB! Kogume kõikide kontserdikülastajate kontaktandmeid ja nõusolekut neid kasutada.
Isikuandmed saate sisestada SIIN.
 
Vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele nr 282 on ürituse korraldaja kohustus tagada maksimaalselt võimalus tuvastada tegevuses osalevad isikud ning nende istekoht tegevuse toimumise ajal. Nimetatud meetmed on vajalikud olukordadeks, kui tegevuses on osalenud COVID-19 positiivne isik ning on vajadus selgitada välja tema lähikontaktsed. Andmete  kogumise eesmärk on COVID-19 juhtumi korral isiku teavitamine ning COVID-19 epideemia leviku jälgimine.
 
 
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
PIMPINONE - Hooaja avakontsert R 23.10.2020 19:00 Anija mõis, Harjumaa 12.90 - 100.90
Hinnainfo
Täispilet 15 €
Õpilane, tudeng, õpetaja, pensionär 12 €
Erivajadustega klient ja tema saatja 12 €

Eesti Interpreetide Liidu liige 12 €
Toetajapilet 35 €/ 50 €/ 100 €

Lastele vanuses kuni 6 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta, kui istuvad saatja süles
Soodustuse saajal palume kaasa võtta soodustust tõendava dokumendi!

SERK liikmekaardi omanikele Piletilevi eelmüügist erisoodustus.
Vaata täpsemalt www.serk.ee

Lisainfo:
Uksed avatakse kell 17:00.
Kestus 2 h.
Kontserdil on 1 vaheaeg (20 min).
 
NB! Kogume kõikide kontserdikülastajate kontaktandmeid ja nõusolekut neid kasutada.
Isikuandmed saate sisestada SIIN.
 
Vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele nr 282 on ürituse korraldaja kohustus tagada maksimaalselt võimalus tuvastada tegevuses osalevad isikud ning nende istekoht tegevuse toimumise ajal. Nimetatud meetmed on vajalikud olukordadeks, kui tegevuses on osalenud COVID-19 positiivne isik ning on vajadus selgitada välja tema lähikontaktsed. Andmete  kogumise eesmärk on COVID-19 juhtumi korral isiku teavitamine ning COVID-19 epideemia leviku jälgimine.
Toimumiskoht
Anija mõis
Anija vald, Harjumaa Anija vald Eesti
Sündmuse korraldaja
Corelli Music OÜ
Corelli Music OÜ
Raua 37 Tallinn 10124 Harju
+372 6485535
info@corelli.ee
reg.nr: 11019847
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt
Osta pilet PIMPINONE - Hooaja avakontsert PIMPINONE - Hooaja avakontsert Saka mõis, Ida-Virumaa, Eesti 12.90 - 100.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet PIMPINONE - Hooaja avakontsert PIMPINONE - Hooaja avakontsert Pootsi mõis, Pärnumaa, Eesti 12.90 - 100.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!