Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

PLÁCIDO DOMINGO & Eesti Riiklik Sümfooniaorkester

T 19.2.2019 20:00
Saku Suurhall
79.00 - 99.00
PLÁCIDO DOMINGO ESINEB TALLINNAS KOOS EESTI RIIKLIKU SÜMFOONIAORKESTRIGA

Juba 19. veebruaril esineb Saku Suurhallis ooperimaailma suurkuju, Hispaania tipplaulja PLÁCIDO DOMINGO koos Eesti Riikliku Sümfooniaorkestriga. Dirigent 
Jordi Bernàcer. Sopranid Ana María Martínez, Micaëla Oeste ja Elina Nechayeva.

Kontsert toimub istekohtadega. Müügil VAID 5000 piletit.Tallinna kontserdi vägagi mitmekülgne kava sisaldab silmapaistvamaid palasid enamusest žanritest, milles Plácido Domingo on oma pika karjääri jooksul laulnud. Kavas aariad ja duetid tuntud ooperitest, operettidest, kuulsatest muusikalidest ja zarzueladest.“Meil on väga hea meel, et osutus võimalikuks koostöö sellise suurepärase maailmaklassi muusikuga nagu Plácido Domingo. ERSO annab omalt poolt alati parima, et saaks olla laval selliste tippinterpreetidega nagu varasematest aastatest Thomas Hampson, José Carreras, Kiri Te Kanawa, Andrea Bocelli, Joseph Calleja ja Rolando Villazón. Tore, et see nimekiri saab särava täienduse,” ütleb Eesti Riikliku Sümfooniaorkestri juht Kristjan Hallik.Muusikakriitikud kutsuvad Plácido Domingot ooperikuningaks ning kaasaja suurimaks ooperiartistiks. Ta on oma karjääri jooksul laulnud 149 erinevat rolli, mida on rohkem kui ühelgi teisel suurel lauljal muusikaajaloos. Domingo arvel on ligi neli tuhat esinemist, sealhulgas kõigis juhtivates ooperiteatrites alates Milano La Scalast kuni Baieri Riigiooperini Münchenis, esinedes nii itaalia, prantsuse, saksa, hispaania, inglise kui ka vene keeles.Tema repertuaar on lai ja mitmekesine - alates Jean-Philippe Rameau ooperist "Hippolyte et Aricie" (1733) kuni kaasaja heliloojate ooperite maailmaesietendusteni ning Verdi baritoni nimiosadeni. Domingo on sisse laulnud üle saja heliplaadi, mis on toonud talle hulganisti Grammy auhindu, mänginud mitmes ooperifilmis ning osalenud kümnetes muusikavideotes. Koos Luciano Pavarotti ja José Carrerasega moodustas ta kuulsa Kolme tenori trio.Domingot on kõrgelt tunnustatud ka dirigendina - lisaks ooperitele on ta juhatanud klassikalisi sümfooniaid. Tänapäeval on Plácido ka Los Angelesi Ooperi direktor. Ta on osalenud mitmetes erinevates heategevusprojektides ning aidanud noori ooperilauljaid. Laulumaestro moto on tänaseni töökalt aktiivne – kui ma puhkan, siis roostetan! Plácido Domingo esineb esmakordselt Eestis 19. veebruaril 2019.
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
PLÁCIDO DOMINGO & Eesti Riiklik Sümfooniaorkester T 19.2.2019 20:00 Saku Suurhall 79.00 - 99.00
Hinnainfo
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.

PILETIHINNAD:
• Istekoht 79 € - 99 €
(hind vastavalt istekoha asukohale)

• Restoranipilet 139 € (välja müüdud)

AJAKAVA:
18:30 uksed
20:00 kontsertprogrammi algus (koos vaheajaga ca. 20 minutit).
22:20 ürituse orienteeruv lõpp

LISAINFO:
Vanusepiirangut ei ole. Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, ka sülelapsel
Parter on tõusuta.

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.

Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet.
(Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parandamiseks.)


Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534.
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast.

Korraldaja koduleht: www.fbi.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Toimumiskoht
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Estonia pst 9 Tallinn 10143 Harju
+372 6155100
fbi@bdg.ee
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas