logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Prime orchestra. Rock sympho show

T 7.11.2023 19:00
Pärnu Kontserdimaja

Prime orchestra. Rock sympho show

7. novembril Pärnu kontserdimajas


Kõlavad armastatud rokihitid sellistelt tegijatelt nagu SYSTEM OF A DOWN, PRODIGY, SCORPIONS, QUEEN, AC/DC, METALLICA, RHCP, DEEP PURPLE, DEPECHE MODE, EMINEM, BILLIE EILISH, SAM SMITH, WEDNESDAY OST.

Kontserdi kestus: 2 tundi, vaheajaga

PRIME ORCHESTRA on ainulaadne mitut muusikavaldkonda ületav projekt. Traditsioonid ja innovatsioon, maailma rock-, pop- ja elektroonilise tantsumuusika hitid, originaalarranžeeringud, suurejooneline valgusshow, muusikute ja solistide kõrgeim professionaalsus – kõik see sulandub üheks tervikuks, kinkides unustamatuid emotsioone ja muljeid. Orkesteri koosseisus on rokkbänd, vokalistid, viiuliorkester, lisaks live DJ heliefektid ja dirigendi koostöö publikuga – see on tõeliselt uuenduslik žanr, sümfooniline sõnadeta lavaetendus, mis viib publiku ekstaasi.

Üheksa tegutsemisaasta jooksul on uuenduslik ja kaasahaarav PRIME ORCHESTRA välja toonud 20 ainulaadset muusikaetendust. Uued kompositsioonid, arranžeeringud, eksperimendid, valgusshow ja eriefektid – kõik komponendid tuleb taas nullist välja mõelda, kombineerida ühtseks muusikaliseks narratiiviks. Ja PRIME ORCHESTRA saab sellega suurepäraselt hakkama – pealtvaatajad aplodeerivad ekstaatiliselt, ei lase muusikutel minna, nõuavad üha uusi ja uusi lisapalu.

PRIME ORCHESTRA loodi 2014. aastal ja käib igal aastal külalisesinemistel Eestis, kus toob alati kokku täismaja. Kõigist, kes vähemalt korra kontserdil käinud, saavad nende fännid. Nende kontsertidest jäävad alati eredad muljed! Neile on võimatu vastu panna.

PRIME ORCHESTRAst on saanud Sympho Show-stiilis kontsertetenduste liider ning nad on andnud üle 700 kontserdi täismajadele üle Euroopa ja kaugemalgi.

Uue kava „ROCK SYMPHO SHOW“ etendused Eestis toimuvad:
31. oktoobril Vanemuise Kontserdimajas Tartus,
1. novembril Alexela Kontserdimajas Tallinnas,
7. novembril Pärnu Kontserdimajas Pärnus.

Kavas on lemmikhitid tegijatelt nagu SYSTEM OF A DOWN, PRODIGY, SCORPIONS, QUEEN, AC/DC, METALLICA, RHCP, DEEP PURPLE, DEPECHE MODE, EMINEM, BILLIE EILISH, SAM SMITH või WEDNESDAY OST.


 

Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht  
Prime orchestra. Rock sympho show T 7.11.2023 19:00 Pärnu Kontserdimaja
Üritus Prime orchestra. Rock sympho show
Kuupäev / Kell T 7.11.2023 19:00
Toimumiskoht Pärnu Kontserdimaja
Hinnainfo
Pileti hinnad vahemikus 30 € kuni 60 € (sõltuvalt istekohast)
 
Uksed avatakse kell 18:00
Kontsert kestab 2 tundi, vaheajaga
Toimumiskoht
Ürituse korraldaja
Folio Kirjastuse OÜ
Künnapuu 61-2 Tallinn 12011 Harjumaa
+372 5574587
tatjana.pp@gmail.com
reg.nr: 10203106
Üritus Prime orchestra. Rock sympho show
Kuupäev / Kell T 7.11.2023 19:00
Toimumiskoht Pärnu Kontserdimaja
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Prime orchestra. Rock sympho show PopulaarnePopulaarnePrime orchestra. Rock sympho show Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Välja müüdud Prime orchestra. Rock sympho show Välja müüdudVälja müüdudPrime orchestra. Rock sympho show Vanemuise Kontserdimaja, Tartu
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti