Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Rahvusvaheline suveöö balletigala 2020 / Summer Nights International Ballet Gala 2020

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Hea klient!
Jääb ära “Rahvusvaheline suveöö balletigala 2020”.
 
PDF-piletitele tehakse automaatne tagasiost ning Piletilevi kannab raha tagasi piletiostja kontole.  
Tavapileti omanikud saavad enda piletid tagastada kõikides Piletilevi müügipunktides, v.a Circle-K teenindusjaamad ja Viru Keskuse müügipunkt. 
 
 
"Rahvusvaheline suveöö balletigala 2020“ toob Eestisse kokku noored tantsijad üle kogu maailma, et esitada oma lemmikballettide ja kaasaegsete teoste kollektsiooni. Kahes vaatuses toimuv balletigala on ainulaadne võimalus kohtuda rahvusvaheliste balletitähtedega ja olla nende loomingulise töö tunnistajaks.
 
Balletigala külalissolistid on esinenud maailma suurimates teatrites (USA, Euroopa, Venemaa). Nüüd on suurepärane võimalus nendega kohtuda ka Rahvusooper Estonia laval ja seda vaid ühel korral.„Rahvusvaheline suveöö balletigala“ toimus esmakordselt 2017. aasta suvel. Programm keskendub segule avangardistlikest ballettidest ja klassikalise repertuaari meistriteostest.
 
See unenäoline sündmus on põnev balletiõhtu, kus esinevad tantsijad, kes esitavad oivalisi klassikalise ja moderntantsu teoseid. Publikul on võimalus imetleda tantsijate sära ja tähistada vaimustava tantsu kulminatsiooni, mis on täis ilu, noorust ja kirge. Nautida saab kauneid etendusi, sealhulgas uhiuue teose esiettekannet.
 
Meie galakontserdi kõrgpunktiks on sellel aastal Peterburi Mihhailovski teatri solistid Ekaterina Borchenko ja Ernest Latypov. 
 
Lühietendusi lavastab:
Viki Bromberg Psihoyos (Ameerika Balleti Kool ja George Balanchine'i New York City Ballet)
Fabrice Edelmann (Nacho Duato repertuaari koreograaf ja õpetaja)
Kirill Radev (tegutsenud Venemaa, Euroopa ja Ameerika juhtivatel balletilavadel)
Rahvusvahelise suveöö balletigala kunstiline juht on Sergei Upkin.
 
Foto autor: Rünno Lahesoo
Balletigala kestab 2 tundi ühe vaheajaga.
Festivali sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti