Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

SANDOR SZABO & ROBERT JÜRJENDAL (HUN/EST) / Viljandi Kitarrifestival 2019

N 10.10.2019 20:30
Pärimusmuusika ait, Viljandi

Viljandi Kitarrifestival 2019

SÀNDOR SZABÒ & ROBERT JÜRJENDAL (HUN/EST)

Viljandi pärimusmuusika ait, suur saal
Neljapäev, 10. oktoober 2019 kell 20.30

Soomeugrilased panevad kokku oma oskused, et üllatada kuulajaid folkloorist inspireeritud kavaga, mis jääb võnkuma mitte ainult kitarrikeeltel, vaid ka sügavamal. Ungaris sündinud Sándor Szabó on eksootiline kitarrivirtuoos, kes esineb harva kasutatava baritonkitarriga. Viljandis esitatavas kavas põimib ta Ungari rahvaviise Kaug-Ida muusikaga. Üle 60 salvestuse on toonud muusikule tuntuse kõikjal maailmas just soolokitarristina. Szabó on ka suurepärane õpetaja, tutvustades oma improvisatsioonimeetodeid huvilistele kõikjal maailmas. Tema suurejooneline heliteos „Hungarian Guitar Rhapsody” on Ungari kitarrimuusika keskteos.

Robert Jürjendal on Eesti publikule ammune tuttav. Lõpetanud nii Otsa-nimelise muusikakooli kui ka Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia, on Jürjendal kitarristi, helilooja ja produtsendina oma panuse andnud üle 30 albumil. Tema muusikat on tellitud nii kitarrile, plokkflöödile kui ka kammerorkestrile. Jürjendali muusikat on kasutatud filmides, teatris, televisioonis. 2013. aastal andis ta välja oma esimese stuudioalbumi „Rõõmu allikas”.

 

Sündmuse koduleht: http://viljandiguitar.ee/

 

 

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
SANDOR SZABO & ROBERT JÜRJENDAL (HUN/EST) / Viljandi Kitarrifestival 2019 N 10.10.2019 20:30 Pärimusmuusika ait, Viljandi 10.50
Hinnainfo
Täispilet 10 €
 
Lapsed, vanuses kuni 7 aastat (k.a.) saavad sisse tasuta
Erivajadustega kliendi saatja saab sisse tasuta
 
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Viljandi Kitarrifestival MTÜ
Väike-Turu 1a-4 Viljandi 71003 Viljandimaa
58094395
podra.rain@gmail.com
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas