Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Sarah Brightman

L 2.11.2019 20:00
Saku Suurhall
50.40 - 109.50
Maailma võimsaim naissopran Sarah Brightman tuleb müstilise suurshow'ga Eestisse

Klassika- ja popmuusika piire purustav sümbol Sarah Brightman annab oma uue maailmatuuri raames kontserdi Saku Suurhallis. Legendaarne artist lubab 2. novembril 2019 üllatada emotsionaalselt laetud ja müstilise kontserdiga.


Kolmeoktavilise hääleulatusega staar  tuleb maailma suurlavadele tagasi koos uue albumiga „Hymn“, mis sisaldab suurejoonelisi orkesti- ja kooriseadeid ning intiimsemat uusversiooni Brightmani ja Andrea Bocelli hittloost „Time to Say Goodbye“. Artist annab „The Hymn World Tour“ raames 125 show'd üle maailma.

Sarah Brightman on müünud kümneid miljoneid plaate ning teinud peadpööritava karjääri olles enimmüüdud sopran maailmas. Brightman on 180 kuld- ja plaatinaalbumi omanik enam kui 40 riigis. Ta on ainuke artist ajaloos, kes on olnud mainekaima Billboardi edetabeli tipus nii klassikalise kui tantsumuusika vallas. Haruldane hääl on esinenud nii Pekingi kui Barcelona olümpiamängude suurtseremooniatel.

Album „Hymn“ on Sarah Brightmani 15. stuudioalbum. Eelmine plaat „Dreamchaser“ ilmus viis aastat tagasi. Artist naasis stuudiosse peale edukaid galakontserte, muuhulgas möödus tänavu 30 aastat Andrew Lloyd Webberi maailmakuulsa muusikali „Ooperifantoom“ esmaesitlusest Broadwayl.

Sarah Brightmani karjäär sai alguse 1981. aastal West Endi muusikalist „Cats“, kus ta kohtus oma tulevase abikaasa ja mentori helilooja Andrew Lloyd Webberiga. 1987. aastal esmakordselt kõlanud „Ooperifantoom“ pani laulja juba märksa suuremale muusikakaardile. 40 miljonit plaati müünud muusikali helikandja kindlustas Brightmani edu selles vallas.

Artist otsustas seejärel lüüa käed tuntud Enigma produtsendi Franc Petersoniga, kes järgnevatel aastatel loob Brightmani suurimad hitid ja tuntuimad albumid. Neist juba esimene oma looga „Captain Nemo“ osutus piisavalt edukaks, et Brightman ka sooloartistina läbi lööks. Järgnesid superhitt Andrea Bocelliga „ Time to Say Goodbye“ ning väga äratuntava erilise Brightmani stiiliga albumid „Eden“, „La Luna“, „Harem“ ja „Symphony“.

1992. aastal esines Sarah Brightman Barcelona olümpiamängudel suursuguse hittlooga „Amigos Para Sempre“, duetikaaslaseks tenor Jose Carreras. 16 aastat hiljem avanes haruldane võimalus teist korda – Pekingi olümpiamängudel, mille ülekannet vaatasid neli miljardit inimest üle maailma.

2012. aastal avaldas Brightman, et soovib osaleda astronaudina kosmoselennul Venemaa meeskonna kaasliikmena. Siiski, peale mitu aastat kestnud treeninguid, pani artist 2015. aastal plaani maha.
Sarah Brightman on mitmete riikide autiitlite laureaat, filantroop ning heategevusmissioonide saadik. Tema repertuaaris on laule paljudes keeltes k.a ladina, jaapani, katalani, hiina, türgi ja saksa keeles.

VIP paketid on müügil vaid artisti kodulehe kaudu, vajutades siia
Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Sarah Brightman L 2.11.2019 20:00 Saku Suurhall 50.40 - 109.50
Hinnainfo

Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet.

(Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parandamiseks.)

AJAKAVA:
18:30 uksed
20:00 kontsertprogrammi algus

LISAINFO:
Vanusepiirangut ei ole
Kehtiv pilet peab olema igal külastajal
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud

VIP paketid on müügil vaid artisti kodulehe kaudu, vajutades siia

SWAROVSKI MEET & GREET PACKAGE @ €475
Pakett sisaldab:
- üks (1) istekoht sektoris 107
- varajast sissepääsu
- peale kontserti kohtuda Sarah Brightmaniga.
- peale kontserti teha pilti koos Sarah Brightmaniga
- eksklusiivset Sarah Brightman Swarovski kingitust
- suveniiriks mõeldud kaelakaarti mälestuseks.
- kontserdi programmi

THE HYMN GOLD PACKAGE  @ €215
Pakett sisaldab:
- üks (1) istekoht sektoris 107
- varajast sissepääsu
- eksklusiivset Sarah Brightman kingitust
- suveniiriks mõeldud kaelakaarti mälestuseks.
- kontserdi programmi

Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.
Toimumiskoht
Saku Suurhall
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
All Events OÜ
Päiksemäe Otepää vald Valgamaa
info@balticmusicgroup.com
reg.nr: 14422118
Samas toimumiskohas
Osta pilet KVARK SHOW PopulaarnePopulaarneKVARK SHOW Saku Suurhall, Eesti 19.90 - 49.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet ROBOTEX INTERNATIONAL 2019 FESTIVAL ROBOTEX INTERNATIONAL 2019 FESTIVAL - Saku Suurhall, Eesti 2.50 - 6.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Pähklipureja / Moscow City Ballet Pähklipureja / Moscow City Ballet Saku Suurhall, Eesti 20.50 - 80.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Arrival from Sweden / The Music of ABBA PopulaarnePopulaarneArrival from Sweden / The Music of ABBA Saku Suurhall, Eesti 20.40 - 79.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Simple Session 2020 / 1-day ticket / Päevapilet 08.02 Simple Session 2020 / 1-day ticket / Päevapilet 08.02 Saku Suurhall, Eesti 19.40 - 56.40
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!