logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

SARI: Bach & Mozart. Tallinna Kammerorkester

Näita kirjeldustPeida kirjeldus

SARI: Bach & Mozart. Tallinna Kammerorkester

Tallinna Kammerorkester annab kaks kontserti hooaja kõige hõivatumate Eesti tippmuusikutega. Seekord märksa intiimsemas formaadis Mustpeade maja Valges saalis, kus publiku ja esinejate vahel on vaid mõni meeter. Valides koha esireas, saate musitseerimisest osa erakordselt lähedalt.

Bach & Gerts
Mustpeade maja Valge saal
23. nov 19.00

Tallinna Kammerorkester

Mihhail Gerts (dirigent)

Kavas:

J. S. Bach - Orkestrisüidid I–IV

Kontserdil kõlavad barokikuninga Johann Sebastian Bachi neli orkestrisüiti I–IV, mis on kuulajate meelt lahutanud alates sellest ajast peale, kui Bach need umbes 30-aastasena õukonna seltskonnaajaviiteks komponeeris. See on muusika, mis on inspireeritud tantsudest – kiired ja aeglased, majesteetliku, pidulikud, õrnad. Bach oli üks suurimaid meistreid virtuoosse muusika loomisel.

Aavik & Mozart
Mustpeade maja valge saal
30. nov 19.00

Hans Christian Aavik

Tallinna Kammerorkester

Kavas:

Mozart - Rondo / Viiulikontsert nr 1 / Sümfoonia nr 25
Montgomery - Banner

Seekord esitab Hans Christian Aavik koos Tallinna Kammerorkestriga  Mozarti ning ameerika  helilooja Montgomery muusikat, ühendades elegantselt klassika ja nüüdisloomingu. pala. Hans Christian Aavik mängib Eesti Pillifondile kuuluval Giovanni Paolo Maggini viiulil (u 1610, Brescia, Itaalia), kasutades Victor Fétique'i poognat (u 1930, Prantsusmaa). Maggini viiuli on andnud Pillifondi käsutusse perekond Sapožnin.

 

 

 

 

Üritused

Üritusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti