logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

The Italian Tenors ''Viva Italia''

Näita kirjeldustPeida kirjeldus
The Italian Tenors toob Alexela Kontserdimaja lavale tundud aariad ja Itaalia pop laulud.
 
26. aprillil esineb Alexela Kontserdimajas Itaalia pop-ooperi fenomen The Italian Tenors.
 
The Italian Tenors on trio kuhu kuuluvad ühed Itaalia edukaimad tenorid Evans Tonon, Sabino Gaita ja Luca Sala. Suurejoonelises kontsertkavas ühendavad nad tuntud itaalia ooperiaariad ja poplood oma klassikaliselt treenitud häälte ja originaalsete seadete abil. Nende repertuaari kuuluvad sellised laulud nagu Lucio Dalla Caruso, The Love theme from The Godfather, Leonard Coheni Hallelujah, Time to Say Goodbye, Piccola e Fragile, Gloria ja palju muud.
The Italian Tenors kontsert toob esile Itaalia võlu ja vokalistide häälejõu. Koos Itaalia muusikutest koosneva live-bändiga tõotab õhtu kujuneda uskumatuks muusikaliseks montaažiks vokaalsest kirest ja meelelahutuse tipptasemest.
 
Muusikakoosluse uus album ilmub 2022. aasta lõpus ja tähistab kolmiku kümnendat tegevusaastat üle maailma. Nad on laiendanud oma repertuaari, et hõlmata kuulsaid laule ka teistest maadest, näiteks Mehhiko laul Besame Mucho; või Tonight, Ameerika helilooja ja dirigent Leonard Bernstine; või Austraalia kuulus ballaad Waltzing Matilda; või Sto Perigiali To Kryfo (Salajane mererand), Kreeka helilooja Mikis Theodorakise armastatud lugu. Itaalia tenoreid saadab sellel teekonnal Itaalia 5-liikmeline bänd Babaarum.
 
Trio koosseisu kuuluvad Itaalia lauljad Sabino Gaita, Luca Sala ja Evans Tonon. Sabino on pärit Lõuna-Itaaliast, kuid kolis varakult Milanosse muusikat õppima. Ta mängib saksofoni, klarnetit ja klaverit, samuti meeldib talle poplaulude kirjutamine. Kui ta pole tuuril koos Itaalia tenoritega, teeb Sabino koostööd Torino ooperimajaga. Luca õppis muusikat Milanos, kus ta kohtus Sabinoga kohalikus konservatooriumis. Lisaks laulmisele mängib ta flööti ja kirjutab laule paljudele kuulsatele Itaalia artistidele, sealhulgas laulu, mis võitis 2012. aasta San Remo festivali – Itaalia kuulsa popmuusika festivali. Evans õppis muusikat Londonis ja Roomas. Enne The Italian Tenorsiga liitumist on ta mänginud mitmeid peaosasid paljudes Itaalia ooperiteatrites. Kirglikult kõigi etenduskunstide vastu on ta ka koolitatud näitleja ja häälnäitleja, osaledes Itaalia filmides, teleseriaalides ja saadetes.
Grupitellimused alates 10 piletist: info@elcomandante.ee

Üritused

Üritusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti