logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Valgete ööde kontserdid

Näita kirjeldustPeida kirjeldus

OLD CHURCH – varemeist püütud helid

Corelli Music jätkab kaunitel suveõhtutel sarja „Kirikupühad Maarjamaal“ kontsertidega, mis seekord seonduvad valgete ööde ja jaanipäeva elamustega. Kontserdid iidsetes Maarjamaa kirikutes pakuvad publikule lisaks kaunile muusikale ka positiivseid emotsioone lootusrikkast ja heledast suveajast väljaspool suurlinnu.   

Õhkamapanevatel suveõhtutel toovad kirikutesse kitarrist Andre Maaker ja keelpillikvartett Prezioso elegantse programmi „OLD CHURCH – varemeist püütud helid”. Kirikuvõlvide all saab nautida imeliselt müstilist muusikat, kuhu Andre on juba mitmeid aastaid kogunud oma nägemusi ja visioone seoses vanade kirikute meeleoludega. Lisaks kuuleb kontserdil veel teisi tema teoseid ning Olav Ehala muusikat.

“Kirikupühad Maarjamaal”

 Valgete ööde kontserdid

„OLD CHURCH – varemeist püütud helid“

20. juuni 2021 kell 20 Rapla Maarja-Magdaleena kirik

21. juuni 2021 kell 20 Simuna Püha Siimoni kirik

ESINEJAD:

Andre Maaker – kitarr

Keelpillikvartett Prezioso – viiulid Hanna-Liis Nahkur ja Mari-Katrina Suss, vioola Helena Altmanis, tšello Andreas Lend.

KAVAS: Andre Maaker „Old church“ ja teisi teoseid, Olav Ehala muusika

Andre Maaker: “See oli juulis ja septembris 2015, kui käisin kirikute varemetes kuulatamas ja pilli mängimas. See on umbes nii, nagu käiakse rahvapärimust kogumas, mina käisin vanade müüride vahelt helisid kogumas. Istusin, ootasin, kuulatasin ja mängisin – kiriku seintelt kumisemas mineviku kihid, minus aga tukslesid avanemisootel tuleviku helid, lae asemel peegeldumas taevasina lõputus".

Naudi endiste aegade stiili ja elegantsi koos suurepäraste muusikutega!

Kontserdi pikkus 1 tund

Korraldaja: Corelli Music

www.corelli.ee

www.fb.com/corellimusic

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti