logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Viini Filharmoonia Straussi orkester

Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Viini Filharmoonia Straussi-Orkester väisab detsembri alguses Eestit ja esineb lühikese tuuri jooksul viie kontserdiga Jõhvis (08.12),Tartus (10.12.),Tallinnas (11.12.),  Pärnus (12.12.)  ja  Narvas (13.12).

Kõik ostetud piletid kehtivad uutel toimumiskuupäevadel. Pileteid ümber vahatada vaja ei ole.

Orkestri põhirepertuaar koosneb Haydni, Brahmsi, Mozarti, Strausside dünastia esindajate ja teiste klassikute meistriteostest.

Orkestri koosseisus astuvad üles Viini professionaalsed muusikud ja nende kolleegid üle Euroopa.

Viini Filharmoonikute Strauss-orkester on Euroopa turnee käigus juba menukalt esinenud  Saksamaal, Rumeenias, Poolas, Austrias, Ungaris ja Bulgaarias. Orkestri tegevuse eesmärk on Viini muusikakultuuri säilitamine ja edendamine Euroopas ja rahvusvahelisel tasandil.

Orkestri peadirigent ja üks asutajaid on autoriteetne pika eduka karjääriga maestro András Deák, kes nimetati 1995. aastal toimunud rahvusvahelisel János Ferencsiki nimelisel dirigentide telekonkursil Ungari üheks parimaks dirigendiks.

András Deák on üles astunud paljude kuulsate orkestritega üleilmselt tuntud ja tunnustatud kontserdisaalides – Calgary filharmooniaorkestriga Jack Singers Hallis Kanadas, Vancouveri ooperiteatri ooperiorkestriga, Baltimore`i sümfooniaorkestriga Washingtonis Kennedy Keskuses ja Chicago Ooperiteatris kohaliku lüürilise ooperi orkestriga.

2006. aastal kutsuti András Deák Wiener Musikvereini Mozart-orkestri juhatajaks ja sellest ajast saati on ta selle kuulsa kollektiivi regulaarne külalisdirigent.

2004. aastal autasustati maestro András Deaki Ungari maineka teenetemärgiga panuse eest muusikakultuuri arendamisse.

Kontserdi korraldajad loodavad, et selle vaimustava orkestri mängitud muusika saatel veedetud õhtu toob teid korraks ARGIPÄEVAST VÄLJA ja pakub unustamatuid TUNDEHETKI.

https://www.youtube.com/watch?v=cY4qGuESxB4

https://www.youtube.com/watch?v=kzyr-a2-Czk

Kõik ostetud piletid kehtivad uutel toimumiskuupäevadel. Pileteid ümber vahetada vaja ei ole.
 

Üritused

Üritusi ei leitud
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti