Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Zürichi Noorte Sümfooniaorkestri (Šveits) kontsert

L 12.10.2019 19:00 - P 13.10.2019 23:59
Näita kirjeldustPeida kirjeldus

Zürichi Noorte Sümfooniaorkester

ZYSO asutati 1987. a inglise dirigendi Howard Griffith'i poolt. Alates oma asutamisest on orkester arenenud keelpilliansamblist 70-liikmeliseks orkestriks, mida juhatab praegu maestro David Bruchez-Lalli. Liikmed on kõik läbinud ettemängimise ja orkestrist on saanud Zürichi Muusikakool-Konservatooriumi arvukate ansamblite lipukandja. 14-24-aastased muusikud kujunevad siin õppimise ja koostöö õhkkonnas, mis on nende kunstilise küpsuse ja mängutehnika põhjuseks. Värskus ja esinemisrõõm kiirgab ka kuulajateni.

ZYSO 30 tegevusaastat  iseloomustab läbimõeldud tihe tegevusprogramm ja kontsertreisid – Hispaania, Kreeka, Argentiina, USA, LAV, Prantsusmaa, Suurbritannia, Portugal, Lõuna-Korea, kuhu lisanduvad nüüd ka Soome, Eesti ja Läti. Repertuaarivalik barokist tänapäevani on samavõrdselt põnev nii kogenud kuulajaile kui ka neile, kes esimest korda kontserdisaali astuvad.

Alates 2017. aastast on ZYSO ametlikult “Junior Music Partner” (Noor kolleeg”) staatuses Zürichi Tonhalle Sümfooniaorkestri juures, mille peadirigent on Paavo Järvi.

Orkester esineb Tallinnas 12. oktoobril Muusika-ja Teatriakadeemia Kontserdisaalis ning 13. oktoobril Pärnu Kontserdimajas.

Sündmused
Sündmusi ei leitud
Osta pilet Zürichi Noorte Sümfooniaorkestri (Šveits) kontsert Zürichi Noorte Sümfooniaorkestri (Šveits) kontsert Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia suur saal, Eesti 5.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Zürichi Noorte Sümfooniaorkestri (Šveits) kontsert Zürichi Noorte Sümfooniaorkestri (Šveits) kontsert Pärnu Kontserdimaja, Eesti 5.50
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Laadimine...
Lae uuesti