Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

CLAPTONE

L 13.4.2019 22:00
Kultuurikatel
20.55 - 41.55

13. aprillil astub Kultuurikatlas üles maailma üks salapärasemaid elektroonilise muusika artiste – müstilise kuldse linnumaskiga esinev Claptone. Saksamaalt pärit DJ ja produtsent tegutsebväga menukalt juba aastast 2012 – igal aastal astub ta rahva ette keskeltläbi 260 korral. Näiteks enne Tallinna külastamist esineb ta Floridas ning käib ka tuuril Brasiilias.

Tema üritus nimega „The Masquerade“ on tihti välja müüdud ning on jõudnud külastada linnu nagu: Los Angeles, Rio, Berliin, Pariis, New York ja Barcelona. Lisaks toimus pidu ka Ibiza legendaarses klubis Amnesia, kus DJ mängis muusikat seitse tundi järjest. Samuti on Claptone üks maailma suurima tantsumuusikafestivali Tomorrowland esinejatest.

DJ ülesastumisi kirjeldatakse isegi kui šamanistlikke kogemusi, sest tal on eriline oskus viia pidutsejad väga sügavale oma muusikasse. Stuudios on Claptone väga hinnatud remixide tegija. Oma versioone on ta loonud sellistele tippudele nagu Depeche Mode, New Order, Disclosure, Faithless, Bastille ning Hurts.

Mehe enda lugu „The Drums“ on olnud juba kaks aastat üks tantsumuusikafestivalide hümne, mis sai tõelise hoo sisse just Ibiza saare pidudelt. Nii pole ka imestada, et ta on valitud kolm korda Ibiza parimaks house-muusika artistiks.

Undeground DJ-de edetabelis hoiab Claptone hetkel lausa teist kohta, temast kõrgemal on vaid legendaarne Carl Cox. DJ fännibaasi Facebookis kuulub üle 1,4 miljoni inimese. Iga nädal annab Claptone välja ka oma podcasti, mida saab kuulata 70 raadios üle maailma.

Claptone on avaldanud kaks albumit, „Charmer“ ilmus 2015 ja „Fantast“ eelmisel aastal.

Kultuurikatlas toimuval üritusel mängivad lisaks muusikat Dave Storm ja Klaus ning külalisena Soomest Milla Lehto.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
CLAPTONE L 13.4.2019 22:00 Kultuurikatel 20.55 - 41.55
Hinnainfo
NB! Pileti nominaalhindadele lisatakse agenditasu 1.05€ - 2.05 €
 
Regular Bird 19€
VIP 39€
 
VIP-pilet - eraldi ala Black Boxis, eraldi baar, WC, kiirem sissepääs, tasuta garderoob, tervitusjook
 
Vanusepiirang 18+
 
Toimumiskoht
Põhja pst. 27A Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Topliners Agency OÜ
Lauka tee 9-2 Viimsi vald Harjumaa
info@topliners.ee
Samas toimumiskohas