Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kontserdisari "Vene salong": Pavlo Balakin (bass), Sten Lassmann (klaver)

P 7.4.2019 17:00
Jõhvi Kontserdimaja kammersaal
10.50 - 12.50
P 7. aprill kell 17 Jõhvi kontserdimaja
Kontserdisari „Vene salong“
Pavlo Balakin (bass)
Sten Lassmann (klaver)
Kavas:
Tšaikovski, Rubinstein, Glinka, Sviridov

19. sajandil Euroopas populaarne intiimne kodune musitseerimisvorm leidis oma väljundi Venemaal sentimentaalse romansivormi õitsengus 20 . sajandi esimestel kümnenditel.
Vene romanss peegeldab rohkeid tundedetaile, kiirelt vahelduvaid meeleolusid ning paljastab vene hinge kogu oma tunderikkuses. Iga romanss jutustab liigutava loo: kohtumised ja lahkuminekud, aated ja au, õrnus ja siirus, armastus ja kirg, kahtlused ning kahetsus. Muusikat täiendab vene luuletajate looming, mida loetakse nii eesti kui ka originaalkeeles.

Pavlo Balakini mahe ja võimas hääl ning sügavalt läbitunnetatud ja emotsionaalne esitus on rõõmustanud publikut nii Eestis, Ukrainas kui ka mitmel pool Euroopas juba aastaid. Ta on sündinud Ukrainas, Donetskis, tuli õppima maestro Mati Palmi juurde 2008. aastal ning sellest alates on ta elanud Eestis, olles seotud pidevalt Rahvusooper Estoniaga. Oma ansamblipartneri Sten Lassmanniga on ta kuulajateni toonud mitmeid sisukaid sooloõhtuid, nendest ühed värvikamad on vene romansside esitused.

Sündmuse koduleht: http://eestikontsert.ee

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Kontserdisari "Vene salong": Pavlo Balakin (bass), Sten Lassmann (klaver) P 7.4.2019 17:00 Jõhvi Kontserdimaja kammersaal 10.50 - 12.50
Hinnainfo
Pilet Jõhvis 12/10€ (3.-8. septembril -30%)
Sündmuse korraldaja
SA Eesti Kontsert
Estonia pst. 4 Tallinn Harjumaa
pilet@concert.ee