Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Kontsert ''Ma armastan Hispaaniat''

L 22.8.2020 18:00
Tallinna Vanalinna Muusikamaja
8.90 - 10.90

22. augustil kell 18.00 toimub Tallinna Vanalinna Muusikamajas kontsert:  Ma armastan Hispaaniat.

Esinejad on metsosopran Maren Petra Ülevain ja kitarrist Daniel Julle. 

Hispaaniast inspireeritud  Dimitri Šostakovitši, Manuel de Falla ning Frederico García Lorca muusika ärkab ellu põhjamaise karge romantilise interpretatsiooni kaudu. 

Suurepärase akustikaga Tallinna Vanalinna Muusikamaja kaunis kaminasaalis astuvad üles metsosopran Maren Petra Ülevain ja kitarrist Daniel Julle. 

 Metsosopran Maren Petra Ülevain on vabakutseline sooloartist ja laulupedagoog, kes on omandanud magistrikraadi Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ooperisolisti, kammerlaulja ning pedagoogi kutse alal. Täiendanud Helsingis Sibeliuse Akadeemias ja Hispaanias rahvusvaheliselt tuntud pedagoogi ja pianisti Edelmiro Arnaltese juures. Ta laulnud aastaid Rahvusooperis Estonia ja õpetanud G. Otsa nim. Muusikakoolis. Teda iseloomustab lai ampluaa, mis hõlmab nii aariaid Bachist Verdini kui ka mahukat pagasit eesti, saksa, itaalia, hispaania ning vene romanssidest. Lauljatar on andnud soolokontserte nii kodumaal kui ka võõrsil erinevate tuntud muusikutega, Kristi Mühling (kannel), Maria Bachmann (klaver) jpt. 2015. aastal esines Ülevain koos Mühlinguga edukalt soolokontserdiga Granada 64. rahvusvahelisel muusika- ja tantsufestivalil. Vene ja hispaania muusikat on Ülevain esitanud Jullega alates 2011. aastast. Nad on edukalt esinenud nii Eestis kui ka  Peterburis.

Daniel Julle on tuntud kitarrist ja pedagoog, kes on lõpetanud G. Otsa nim. Muusikakooli Tiit Petersoni juures ja Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia magistrikraadiga H. Mätliku kitarriklassis. Lisaks õppinud Jesper Sivebajeki ja Jürki Müllarise juures ja täiendanud end erinevatel meistrikursustel Allan Neave, Timo Korhose ja teiste tuntud kitarristide juures. Ta on teinud koostööd erinevate muusikutega. Pikaaegne koostöö seob teda kitarrist Jelena Ossipovaga. Praegu õpetab ta Wroclawi Muusikakoolis.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Kontsert ''Ma armastan Hispaaniat'' L 22.8.2020 18:00 Tallinna Vanalinna Muusikamaja 8.90 - 10.90
Hinnainfo
Täispilet 10 €
Õpilane/ tudeng/ pensionär 8 €
 
Lapsele kuni 12 a (k.a.) sissepääs tasuta.
 
Kestus 1.5 h (ilma vaheajata)
Toimumiskoht
Sündmuse korraldaja
Kunstiüksus Kollase Rähni Ordu MTÜ
Kuristiku 6-2 Tallinn 10127 Harjumaa
+372 56229546
kro@k-r-o.eu
reg.nr: 80248027