logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

XIII noorte laulupidu ''Püha on maa'' / XIII Youth Song Celebration ''Holy is the Land''

P 2.7.2023 14:00
Tallinna lauluväljak
11.00 - 69.00
XIII noorte laulu- ja tantsupidu “Püha on maa” ja Tantsupeo etendus “Sillad”
 
XIII noorte laulu- ja tantsupidu kannab ühist juhtmõtet „Püha on maa“. Püha on sõna, mida me argises eesti keeles väga tihti ei kasuta. Me hoiame seda puhuks, kui tahame rääkida millestki väga erilisest. Millestki, mis väärib meie sügavat austust ja mida ei tohi rikkuda – meie emakeel, meie kodu ja meid ümbritsev loodus.
XIII noorte laulu- ja tantsupeoga tähistame 60 aasta möödumist esimesest noortepeost, mis toimus 1962. aastal. Et meie laulu- ja tantsupidu saaks peetud võimalikult keskkonnasäästlikult, oleme tänulikud, kui järgite peo lähenedes meie keskkonna-alaseid nõuandeid ja soovitusi. Suured muutused saavad alguse väikestest asjadest.

Seekordse laulupeo puhul on huvitav tõdeda, et kogu peo kava on lähtunud ühest ainsast Hando Runneli luuletusest, "Valgust!", peegeldades sellesse mitmetähenduslikku luuletusse kätketud väärtusi. Ühtlasi pärineb ka selle sama luuletuse esimestest ridadest XIII noorte laulu- ja tantsupeo nimi, "Püha on maa". Laulupidu raamib omanäoline peegelvormis ühendkoori kava.

XIII noorte laulu- ja tantsupidu toimub 30. juunist 2. juulini Tallinnas. Tantsupeo etendus „Sillad“ 30. juunil ja 1. juulil, rahvamuusikapidu „Päriselt“ 1. juulil. Rongkäik ja laulupidu „Püha on maa“ 2. juulil.
Soodushindadega piletid on müügil kuni 31. maini.
 
Kohtumiseni XIII noorte laulu- ja tantsupeol!
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
XIII noorte laulupidu ''Püha on maa'' / XIII Youth Song Celebration ''Holy is the Land'' P 2.7.2023 14:00 Tallinna lauluväljak 11.00 - 69.00
Üritus XIII noorte laulupidu ''Püha on maa'' / XIII Youth Song Celebration ''Holy is the Land''
Kuupäev / Kell P 2.7.2023 14:00
Toimumiskoht Tallinna lauluväljak
Hind 11.00 - 69.00
Hinnainfo
Hinnad:
Pingisektor koosneb kolmest tsoonist: A-sektor (lava ees, parim nähtavus), B-sektor (keskel) ja C-sektor (üldala ees).

A sektor
Eelmüügist ning peoperioodil on hind 69 €
B sektor
Eelmüügist kuni 31.05.2023 on täishind 46 € ja sooduspilet 37 €
Peoperioodil (1.06.2023 alates) ja kohapeal müügis on täishind 52 € sooduspilet 46 €
C sektor
Eelmüügist kuni 31.05.2023 on täishind 23 € ja sooduspilet 19 €
Peoperioodil (1.06.2023 alates) ja kohapeal müügis on täishind 29 € ja sooduspilet 23 €

Üldala
Eelmüügist kuni 31.05.2023 on täishind 10 €, sooduspilet 8 €
Peoperioodil (1.06.2023 alates) ja kohapeal müügis on täishind 17 € ja sooduspilet 11 €

Soodushinnaga pileteid saavad soetada (peole tulles on vajalik väravas koos piletiga esitada soodustust tõendav dokument):

•         Eesti pensionärid
•         Eesti õpilased
•         Eesti üliõpilased
•         Puudega isiku kaardi omanik

Kuni 7-aastased (k.a.) lapsed pääsevad koos vanematega peole tasuta. Juhul kui soovivad istuda istekohaga sektoris, tuleb lapsel istuda saatjal süles. Eraldi istekoha soovi puhul tuleb soetada sooduspilet.

Vaegkuuljad ja ratastooliga külastajad (sh liikumispuuet korrigeerivaid abivahendeid kasutavad isikud) – laululava ees ja tuletorni vahetus läheduses on loodud A7 pingisektor mugavaks laulupeol osalemiseks. Laulupeo kontsert on kohapealse viipekeeletõlgiga tõlgitud eesti viipekeelde ning ratastoolis inimestele on seal piisavalt ruumi laulupeol osalemiseks. Ratastooliga külastajatel soovitame kasutada Mere väravat, kuna see asub sektorile kõige lähemal.

Kui laulupeol osalemiseks on vajalik saatja olemasolu, siis saatjale on pilet sellesse alasse tasuta.

Olemasolevaid istekohti on võimalik kasutada ka teiste puudega külastajate poolt, kes vajavad saatja olemasolu.

Pileti hind sektorisse A7 on puudega isiku kaardi omanikule 8 eurot. Pilet väljastatakse ka saatjale. Piletite tellimiseks palume ühendust võtta laulupidu@piletilevi.ee. Muu infopäringu korral kirjutada kas laulupidu@piletilevi.ee või helistada 6 248 032 (tööpäevadel kell 9:00-17:00).

Info ligipääsetavuse kohta on laulu- ja tantsupeo koduleheküljel www.laulupidu.ee

Sissepääs lauluväljakule avatakse kell 10:30 Oru ja Mäe väravas ja kell 14:00 Mere väravas.

Pilet annab õiguse üheks sisenemiseks.
Palun arvestage, et muudetud on liikluskorraldust ja parkimiskohtade arv on piiratud. Varuge palun aega ja kasutage ühistransporti.

NB! Sündmust filmitakse ja pildistatakse

Toimumiskoht
Ürituse korraldaja
Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA
Pärnu mnt.10 Tallinn 10148 Harjumaa
info@laulupidu.ee
reg.nr: 90005188
Üritus XIII noorte laulupidu ''Püha on maa'' / XIII Youth Song Celebration ''Holy is the Land''
Kuupäev / Kell P 2.7.2023 14:00
Toimumiskoht Tallinna lauluväljak
Hind 11.00 - 69.00
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt
Osta pilet XIII noorte tantsupidu ''Sillad'' I etendus / Dance Celebration I performance ''Bridges'' PopulaarnePopulaarneXIII noorte tantsupidu ''Sillad'' I etendus / Dance Celebration I performance ''Bridges'' Kalevi Keskstaadion, Tallinn
Osta pilet XIII noorte tantsupidu ''Sillad'' II etendus / Dance Celebration II performance ''Bridges'' PopulaarnePopulaarneXIII noorte tantsupidu ''Sillad'' II etendus / Dance Celebration II performance ''Bridges'' Kalevi Keskstaadion, Tallinn
Osta pilet XIII noorte tantsupidu ''Sillad'' III etendus / Dance Celebration III performance ''Bridges'' PopulaarnePopulaarneXIII noorte tantsupidu ''Sillad'' III etendus / Dance Celebration III performance ''Bridges'' Kalevi Keskstaadion, Tallinn
Tasuta Rahvamuusikapidu ''Päriselt'' / Folk Music Celebration concert ''Really'' / XIII noorte laulu- ja tantsupidu ''Püha on maa'' - Tasuta TasutaTasutaRahvamuusikapidu ''Päriselt'' / Folk Music Celebration concert ''Really'' / XIII noorte laulu- ja tantsupidu ''Püha on maa'' - Tasuta Tallinna Vabaduse väljak
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti