logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü
Otsi kaardilt
Vali periood

Kyiv Grand Ballet ''Romeo ja Julia''

T 11.10.2022 19:00 - N 13.10.2022 21:25
21.20 - 85.20
Näita kirjeldustPeida kirjeldus
Balletis „Romeo ja Julia“ teevad peaosades kaasa Ukraina rahvakunstnik Aleksander Stojanov ja Ukraina Rahvusliku Ooperi- ja Balletiteatri primabaleriin Jekaterina Kuhhar.
 
S. Prokofiev ballett ''Romeo ja Julia''
 
„Romeo ja Julia“ on üks Shakespeare’i värvirikkamatest näidenditest. Selles on palju erinevaid toone – rõõmsast naeratusest metsiku meeleheiteni, õrnast armastusest ägeda vihkamiseni. Kuid armastus elu vastu ning usk tõe ja headuse võitu valitseb kõige üle. See tragöödia on üks suurepärastest Shakespeare’i näidenditest, mis on kunstis nautinud pikka eluiga.
 
Shakespeare ei püüdnud mitte niivõrd juhtida vaatajat oma tegelastele moraalset hinnangut andma, kuivõrd tuua teda lähemale inimloomuse mõistmisele. Ja kui kirjaniku ülesanne on saavutatud, ilmneb teoses kõikevõitev usk inimesesse, mis on aluseks isegi neile Shakespeare’i teostele, milles tegelased ei näita end parimast küljest.
 
Kyiv Grand Ballet’ trupp alustas ringreisitegevust 2014. aastal Prantsusmaa ringreisiga, mis kandis nime „Maailmaballeti tähed“. Pooleteise kuuga anti üle 35 galakontserdi. Pärast edukat tuuri Prantsusmaal jätkus trupi ringreis üle maailma.
 
Dekoratsioonid ja kostüümid on loonud Kiievi parimad meistrid Ukraina Rahvusooperist. yiv Grand Ballet’ direktor ja solist on Ukraina rahvakunstnik Aleksander Stojanov. Ta jätkab koos oma naise primabaleriin Jekaterina Kuhhariga balletikunsti maailmaturu vallutamist.

Üritused

Üritusi ei leitud
Osta pilet Kyiv Grand Ballet ''Romeo ja Julia'' PopulaarnePopulaarneKyiv Grand Ballet ''Romeo ja Julia'' Vanemuise Kontserdimaja, Tartu, Eesti 21.20 - 55.20
Osta pilet Kyiv Grand Ballet ''Romeo ja Julia'' PopulaarnePopulaarneKyiv Grand Ballet ''Romeo ja Julia'' Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 25.20 - 85.20
Laadimine...
Lae uuesti
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti