logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Leģendāras grupas KINO koncerts / Концерт легендарной группы КИНО (Pārcelts no 11.11.20., 19.06.21. un 11.12.21.)

L 11.6.2022 20:00
Arēna Rīga
72.08 - 434.10
See on enneolematu sündmus - KINO grupp pole 30 aasta jooksul kogunenud! Saate aluseks on Viktor Tsoi tõeline hääl, mis on digiteeritud KINO algsest mitme kanaliga salvestistest. Rühma kuuluvad kaks erineva aasta vanuse rühma originaalseid bassimehi Aleksandr Titov ja Igor Tikhomirov ning püsikitarrist Juri Kasparyan. Kontserdil esinevad ka trummar, klahvpillimängija ja rütmikitarrist. Saate üks loojatest ja produtsentidest on Victori poeg Alexander Tsoi.
 
Projekti idee on näidata, kuidas KINO grupi esinemine võib olla 2020. aastal koos hea moodsa heli- ja lavatootmisega. Suurem osa materjalist esitatakse võimalikult originaalile lähedal, kuid mitte ilma improvisatsioonide ja uute ettelugemisteta. Tikhomirov ja Titov vastutavad kumbki oma loomingulisuse perioodi eest, vastavalt vastavalt hilja ja varakult. Osa laule esitavad kõik kuus liiget koos.
 
Kahetunnisele kontserdile lisab spetsiaalselt loodud videoseeria - peaaegu täispikk film, mis koosneb graafikast, animatsioonist, uutest ja arhiivifilmidest. Video, valgus ja muusika sünkroniseeritakse täieõiguslikuks kaasaegseks multimeediumkontserdiesituseks. Esitluse visuaalse osa moodustavad Victor Tsoi joonistused, KINO kaante abstraktne suprematism, ajalehed, väikesed dokumentaalfilmi lisad, animeeritud bändiliikmed. Video produtsent on Firecat Films.
 
See kontsert on sama huvitav neile, kellel oli õnn KINO otseülekandes kuulata, ja muidugi neile, kes sellest ei unistanud. Lisaks meistrilintidelt saadavale häälele kasutatakse päris klaviatuuri osi, mida albumitel pole alati hästi kuulda. "Kontserdil kasutame ka kõiki haruldasi audio- ja muusikali visandite palasid, mis programmi ettevalmistamise käigus leiti," ütles Alexander Tsoi.
 
“Oleme tänulikud armastuse eest KINO muusika vastu - grupp pöördub vene publiku poole. “Tänu kõigile, kes on juba kontserdipiletid ostnud, näeme teid sügisel. 31. oktoobril ja 21. novembril VTB Areenil jääpalees enam kohti pole, publiku huvi ületas meie ootusi.
 
"Kõigile oma fännidele Lätis ja Euroopas kuulutame 11. novembril kontserdi välja Riias. Ootame teid novembris Riia areenile!"
 
TÄHELEPANU! Tulenevalt asjaolust, et Euroopa Liidu territooriumil toimub kontsert ainult Riias, on potentsiaalselt suur huvi ja nõudmine mitte ainult Lätist, vaid ka Eestist, Leedust, Kaliningradi oblastist, Soomest, Ukrainast , Poolas, Tšehhi Vabariigis, Saksamaal, Prantsusmaal, Hispaanias ja teistes Euroopa Liidu riikides, samuti tulevikus võimalik hinnatõus -
Soovitame Läti publikul mitte hilineda piletite ostmisega.
Muidugi algab kontserdi reklaamikampaania peamiselt Lätis, kuid mõne aja pärast laieneb see ka teistele eurotsooni riikidele.
- Riias toimuva kontserdi korraldaja on VÄIKESED ÜRITUSED
 
Lugupeetud KINO grupi fännid, palume teil tähelepanu pöörata - grupi põhipositsioon on see, et Lätis toimuva hädaolukorra korral COVID-19 olukorras saab kontserdi kuupäeva ainult liikuda, kuid seda ei saa tühistada ja kõik piletid tuleb osta kehtib.
 

Sündmuse koduleht: http://www.smartevents.lv

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Leģendāras grupas KINO koncerts / Концерт легендарной группы КИНО (Pārcelts no 11.11.20., 19.06.21. un 11.12.21.) L 11.6.2022 20:00 Arēna Rīga 72.08 - 434.10
Hinnainfo
Hea klient,
 
Üritus lükkub edasi, uus kuupäev on 11.12.2021.
Kõik ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval ja pole vaja vahetada!
Küsimuste korral palume võtta ühendust korraldajaga: smart@smartevents.lv
 
 
Piletihinnale lisandub saalitasu 1,20€
Piletihinnale lisandub agenditasu 8% pileti nominaalhinna väärtusest
 
Sissepääs alates 19:00
Kestus 2h 30min
Lastele vanuses kuni 5a (k.a) sissepääs tasuta kui istuvad saatja süles
Toimumiskoht
Arēna Rīga
Skanstes iela 21 Rīga Läti
Sündmuse korraldaja
SMART EVENTS SIA
SMART EVENTS SIA
Pulkveža Brieža 8-25 LV-1010 Rīga
29216203
smart@smartevents.lv
reg.nr: 40203224537
Samas toimumiskohas
Osta pilet Sting - My Songs VälismaalVälismaalSting - My Songs Arēna Rīga, Läti 51.10 - 101.10
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet THE CURE - CURE TOUR EURO 22 VälismaalVälismaalTHE CURE - CURE TOUR EURO 22 Arēna Rīga, Läti 51.10 - 101.10
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet OLEGG VYNNYK ''CRAZY LOVE'' / ОЛЕГ ВИННИК ''Безумная любовь'' VälismaalVälismaalOLEGG VYNNYK ''CRAZY LOVE'' / ОЛЕГ ВИННИК ''Безумная любовь'' Arēna Rīga, Läti 31.10 - 51.10
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Till Lindemann 'Ich hasse Kinder Tour 2022' VälismaalVälismaalTill Lindemann 'Ich hasse Kinder Tour 2022' Arēna Rīga, Läti 91.10 - 141.10
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet HIGHWAY TO SYMPHONY. AC/DC Tribute Show with Symphony Orchestra VälismaalVälismaalHIGHWAY TO SYMPHONY. AC/DC Tribute Show with Symphony Orchestra Arēna Rīga, Läti 20.90 - 58.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!