logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

MAJA MANNILA TRIO (FIN)

N 23.9.2021 20:00
Philly Joes Jazziklubi
15.90 - 25.90
Philly Joe's Jazziklubi sügishooaeg 2021
MAJA MANNILA TRIO​​​​​
Neljapäev, 23. september kell 20.00 Philly Joe's Jazziklubi
 
Maja Mannila on muljetavaldav noor soulilauljatar, pianist ja helilooja. Koos omanimelise bändiga esitatakse ingliskeelset omaloomingut, milles on sulandunud ühte r’n’b, souli, jazzi ja gospeli elemendid. Kuna Mannila kasvas üles muusikute peres, sai ta tugeva muusikahariduse kaasa juba varajasest lapsepõlvest, kuid sellele vaatamata hindab ta muusikas enim vabadust ja muusikast tulevat rõõmu. Tulevikus soovib Mannila rahvusvahelisel tasandil anda kontserte nii oma bändiga kui ka sooloartistina. Lauljatari talenti on juba märganud teiste seas ka inglise trummar Richard Spaven ja laulja Anthony Strong, kes on teda ka endaga esinema kutsunud. Lisaks lööb Mannila lauljana kaasa Iiro Rantala uues trios ja ka ansamblis Peela. Maja Mannila Group'is musitseerib Mannilaga koos Severi Sorjonen trummidel ja Johannes Granroth basskitarril. Hektel on Maja salvestamas oma debüütalbumit, mis loodetakse anda välja veel selle aastanumbri sees.
Koosseis:
Maja Mannila – laul, klaver
Johannes Granroth – basskitarr
Severi Sorjonen – trummid
 
Maja Mannila Trio kontserti on võimalik jälgida ka Philly Joe’s uuest veebiülekannete keskkonnast phillyjoes.tv. Pilet veebikontserdile maksab 5€ ning see on võimalik soetada kontsertpäeval phillyjoes.tv lehelt.

Maja Mannila is a young and impressive jazz/soul singer, pianist and composer. Together with her band she performs her own songs in English, in a style combining r'n'b, soul, jazz and gospel. She grew up in a musician family and has a steady grip of musicianship, but at the same time she points out the importance of freedom and fun when it comes to creating and playing music. In the future Mannila strives towards recording and performing internationally both with her ensemble and as a solo artist. Maja's talent has also been spotted by English drummer Richard Spaven and singer Anthony Strong, who have invited Maja to perform with them. In Maja Mannila Group she plays together with Severi Sorjonen (drums) and Johannes Granroth (bass). Maja plays and sings also in pianist Iiro Rantala's new trio and in the young and rising ensemble Peela. 
Maja's debut album is work in progress and will be released later in 2021.
Line-up:
Maja Mannila – vocals, keyboards
Johannes Granroth – bass
Severi Sorjonen – drums
 
Maja Mannila Trio's concert can also be streamed at phillyjoes.tv. Ticket to the online concerts is 5€ and can be bought at the day of the concert at phillyjoes.tv page.
 
 
Kontserdil saad osaleda tervisesertifikaadiga, mis tõendab COVID-19 vastu vaktsineerimist, viiruse läbipõdemist või negatiivset testi.
Tõendi saad luua patsiendiportaalis digilugu.ee. Tõendi (oluline on QR-kood) saab salvestada telefoni või välja printida ning see kehtib koos isikut tõendava dokumendiga.
Tõend kehtib järgmistel tingimustel:
→ Lõpetatud vaktsineerimiskuur
→ COVID-19 haiguse läbipõdemine (kehtib kuni 6 kuud peale põdemist)
→ COVID-19 haiguse läbipõdemine ning pooleliolev vaktsineerimiskuur (kuni üks aasta peale vaktsineerimise lõppu)
→ PCR test (mitte rohkem kui 72 enne üritusel osalemist)
→ Antigeeni test (mitte rohkem kui 48 tundi enne üritusel osalemist) NB! Antigeeni kiirtest peab olema teostatud tervishoiuteenuse osutaja poolt, kes saab väljastada negatiivse tulemuse kohta ametliku tõendi, st. et kodus tehtud antigeeni kiirtest antud juhul ei kehti.
Philly Joe’s Jazziklubi ei paku kohapealset kiirtestimisteenust.
 
Klubi avatud tund enne kontserdi algust.
Philly Joe's Jazziklubi toetavad Eesti Kultuurkapital, Kultuuriministeerium, Tallinna Kultuuri- ja Spordiamet, meie head patroonid jpt.

Sündmuse koduleht: http://www.phillyjoes.com

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
MAJA MANNILA TRIO (FIN) N 23.9.2021 20:00 Philly Joes Jazziklubi 15.90 - 25.90
Hinnainfo
Piletid eelmüügis hinnaga 13.85 €.
Müügil ka toetajapiletid hinnaga 23.40 €, millega toetad jazziklubi tegemisi. Philly Joe's tänab!
Hinnale lisandub agenditasu.
Lastele kuni 12 eluaastat (k.a) sissepääs tasuta.
Kontserdil ei kehti Club One, Philly Joe's Mob jt soodustused.
Toimumiskoht
Philly Joe's Jazziklubi
Vabaduse Väljak 10 Eesti
Sündmuse korraldaja
Tallinna Jazziklubi MTÜ
Vabaduse väljak 10 Tallinn 10146 Harjumaa
phillyjoesjazzbar@gmail.com
reg.nr: 80366382
Teised kuupäevad Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet T-40: UKAREDA-KRIGUL-TOOMEL-AHVEN T-40: UKAREDA-KRIGUL-TOOMEL-AHVEN Philly Joes Jazziklubi, Eesti 15.90 - 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet ALEKSANDER PAAL BEBOP QUARTET: Kummardus Charlie Parkerile ALEKSANDER PAAL BEBOP QUARTET: Kummardus Charlie Parkerile Philly Joes Jazziklubi, Eesti 15.90 - 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet JASON HUNTER GROUP (USA-EST) JASON HUNTER GROUP (USA-EST) Philly Joes Jazziklubi, Eesti 15.90 - 25.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!