logo
Ostukorv: 0
logo
Vali periood:
Ostukorv: 0
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti

Five Finger Death Punch

E 11.7.2022 19:00
Saku Suurhall
49.90 - 214.50

11. juulil 2022 astub Saku Suurhallis lavale meloodiline ja rokkiv metalbänd Five Finger Death Punch. Tegu on bändi Euroopa turneega, mis saab avapaugu Nova Rock festivalil Austrias. 

Five Finger Death Punch on tänaseks kogunud üle 7,6 miljardi striimi ja 3 miljardit videovaatamist ning ainuüksi aastatel 2018–2020 müüsid nad oma kontserditele üle 1 miljoni pileti. Kui lüüa kokku hard rock skene bändide müügid ja striimid, siis edestab neid vaid Metallica. Neil on kaksteist #1 singlit.

Viimase kümnendi jooksul on bänd pälvinud arvukalt nii riiklikke kui ka rahvusvahelisi auhindu ja autasusid. Ehk eriliseimaks võiks neist lugeda Ameerika Ühendriikide armee assotsiatsiooni maineka Soldier Appreciation Awardi, mille on enne neid pälvinud vaid üks salvestav muusik: Elvis Presley.

Five Finger Death Punch töötab hetkel stuudios. Nende uus album peaks ilmavalgust nägema järgmisel aastal.

Näita rohkemNäita vähem
Sündmus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Five Finger Death Punch E 11.7.2022 19:00 Saku Suurhall 49.90 - 214.50
Hinnainfo
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
 
Avaliku piletimüügi algus 29.10 kell 11:00
 
Kõikide Saku Suurhallis toimuvate sündmuste hinnad sisaldavad teenustasu 0.90€/ pilet.
(Teenustasust saadavat tulu kasutatakse külastajatele suunatud teenuste parandamiseks.)
 
PILETIHINNAD

Seisukoht 49 € - 59 €
Ostmisel vali enne soodsam hind, kallim hind ei sisalda lisaväärtusi

Istekoht 59 €
 
Restoranipilet 109 €
 
VIP Exclusive Merchandise pakett hinnaga 214,5 € (sisaldub Piletilevi ja Saku Suurhalli teenustasu, VIP piletid müügil ainult internetipoes)
- Üks istekoht sektoris 102 või 107 
- Eksklusiivne VIP lipp bändiliikmete autogrammiga
- Eksklusiivsed VIP suveniirid
- Limited Edition lamineeritud kaelakaart
- Eelisjärjekorras sissepääs Saku Suurhalli
Saadaval vaid 40 piletit. Korraga saab osta 4 piletit.
 
VIP Merchandice pakett hinnaga 130,2 € (sisaldub Piletilevi ja Saku Suurhalli teenustasu, VIP piletid müügil ainult internetipoes)
 
-          Seisukoht
-          VIP suveniiripakk
 Saadaval vaid 100 piletit. Korraga saab osta 4 piletit.
 
VIP-pakettide üksikasju võidakse ette teatamata muuta.VIP-pakettidel ei saa vahetada omaniku nime, neid ei saa tagastada ega ümber vahetada. Kõik müügitehingud on lõplikud. 2-3 päeva enne kontserti saate e-kirja juhistega VIP-kogemuse saamiseks. Fännilt fännile edasimüük on keelatud – sellisel juhul pilet ei kehti. Osaledes igal üritusel Five Finger Death Punchiga, nõustute käesolevaga, et teie nime, foto- ja/või videopilti ning häält võidakse kasutada mis tahes meedias, olenemata sellest, kas see on praegu teada või alles leiutamisel, kogu maailmas ja mis tahes eesmärgil. Kui teil on piletiostuga seoses küsimusi, võtke palun ühendust kassaga. Kui teil on küsimusi VIP -paketi kohta, võtke palun ühendust aadressil support@plsthk.com

VASTUTUSEST VABASTAMINE: Te vabastate Five Finger Death Punchi ning selle vastavad liikmed, ametnikud, direktorid, töötajad ja agendid („Vabastatud pooled“) vastutusest ning nõustute neile hüvitama kahjud ja hoidma, et neid ei ohusta mistahes laadi (teadaolevad ja tundmatud) nõuded ja kohustused, vigastused, surm, kaotused ja/või kahjustused, mis tulenevad teie osalemisest VIP-paketis või paketi või sellega seotud auhindade vastuvõtmisest, omamisest või kasutamisest või väärkasutusest. Te võtate enda kanda kõik riskid, mis on seotud VIP-paketi või sellega seotud mistahes auhindade kasutamise või väärkasutamisega, ning nõustute, et vastutusest vabastatud pooled ei vastuta mingite vigastuste, kahjude, surma, kahjustuste, kulude ega väljaminekute  eest.

AJAKAVA:
18:00 Uksed
19:00 Programmi algus

LISAINFO:
Vanusepiirangut ei ole. Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, k.a. sülelapsel

Restoranipileti hind sisaldab pääsu üritusele, istekohta 4-kohalises lauas ja buffet-õhtusööki 30 € vääringus. Kõik lauad restoranis on 4-kohalised ja kõigile piletiostjatele on tagatud võrdselt hea nähtavus lavale. Restoranipiletiga sissepääs majja B1 tähistusega pääslast, kus toimub registreerimine lauda. Pileti maksumus ei sisalda jooke; neid on võimalik igal külastajal oma soovi kohaselt täiendavalt kohapeal juurde osta. Menüü koosneb eel-, pea- ja magusroogade valikust. Valikuga on võimalik tutvuda www.sakusuurhall.ee kodulehel, antud ürituse infos.

Ratastoolikohad asuvad sektorite 102 ja 103 taga asuval alal (12 kohta).
Saatja pääseb üritusele tasuta, kuid seda ratastoolis külastajat abistaval eesmärgil. Ratastooli saatjale ei garanteerita istekohta publikualas. Ratastoolipileteid on võimalik osta Piletilevi administratsioonist  info@piletilevi.ee tel: +372 6659534.
Sissepääs ratastooliga: Saku Suurhalli B1 pääslast.

Korraldaja koduleht: www.livenation.ee

Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Toimumiskoht
Saku Suurhall
Paldiski mnt 104B Tallinn Põhja-Eesti Eesti
Sündmuse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ livenation@fbi.ee
reg.nr: 10676276
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Insomnium + Finntroll (03.10.21 asendus) Insomnium + Finntroll (03.10.21 asendus) Helitehas, Eesti 34.90 - 39.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet TRICKY (23.09.21 asendus) TRICKY (23.09.21 asendus) Fotografiska Tallinn, Eesti 39.90 - 58.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet OH WONDER - Wear Your Crown Tour (15.07.20 asendus) OH WONDER - Wear Your Crown Tour (15.07.20 asendus) Club Hollywood, Eesti 35.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Sasha Velour - Smoke & Mirrors Sasha Velour - Smoke & Mirrors Alexela Kontserdimaja, Tallinn, Eesti 39.90 - 125.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!
Osta pilet Disclosure Disclosure Saku Suurhall, blackbox, Eesti 59.90
Mis toimub Sinu lähedal? Vaata kaarti ja uuri välja!