logo
Vali periood
Otsi kaardilt
Menüü

Haken

N 29.6.2023 19:00
Paavli Kultuurivabrik, Tallinn
34.90 - 39.90
Keeruliste rütmide, komplitseeritud arranžeeringute ja võimsa vokaali poolest tuntud Briti progressiivse roki bänd Haken esineb 29. juunil Tallinnas. Kontsert toimub Paavli Kultuurivabrikus ning pileteid saab osta alates tänasest.
 
Bänd, kuhu kuuluvad vokalist Ross Jennings, kitarrist ja klahvpillimängija Richard Henshall, trummar Raymond Hearne, kitarrist Charlie Griffiths, bassimees Conner Green ja klahvpillimängija Peter Jones, on oma uuendusliku ja põneva muusikaga võitnud sadu tuhandeid südameid üle kogu maailma ning nende leivanumbriks on metali, jazzi ja klassikalise muusika elementide oskuslik ühendamine.
 
Haken on välja andnud kaheksa kriitikute tunnustuse pälvinud albumit, millest igaüks on omamoodi, kuid neid kõiki seovad rajud taktid, kartmatu lüürika ja majesteetlik vokaal. Bändi 2010. aasta debüütalbum "Aquarius" andis Briti progele hädavajaliku päästerõnga, samas kui nende 2011. aasta album "Visions" mängis meloodiatega ja püüdles veelgi kaugemale, pannes aluse nende läbimurdealbumile "The Mountain", mis ühendas Gentle Gianti, Metallica ja Soft Machine’i parimad jooned.
 
Hakeni muusika on edasi arenenud – kui nende 2016. aasta albumil "Affinity" on 80ndate süntesaatorid, siis kontseptuaalne duo "Vector" ja "Virus" kosutas nende heavy metali kalduvust. Nende viimane album "Fauna", mis ilmus 2023. aastal nii fännide kui ka kriitikute üldise kiituse saatel, on senistest žanripiire lõhkuvaim ja kontseptuaalselt paeluvaim album. Albumi eeldus oli, et igale loole on määratud loom ja igal laulul on kihid, mis haakuvad inimeste maailmaga.
 
Üks albumi singlitest nimega “Taurus” on kirjutatud Ukraina auks. "Laulu sõnu kirjutasin ligikaudu samal ajal, kui me kõik hakkasime kuulma Ukrainas toimuvast laastamisest ja kriisist," ütles vokalist Ross Jennings. “Kirjutasin juba kirjatükki, mis põhines gnuude iga-aastasel rändel. Selles on tugevad viited karjades reisivatele inimestele ja nende tugevusele. Järsku mõistsin, et mul on ankur, millest laul võiks rääkida, ja selle teadmine annab loole veelgi emotsionaalsema kaalu. Me kõik oleme mingil teekonnal pääsemise või valgustumise poole. Mõnikord, olgu meil siis valik või mitte, peame jätma mineviku selja taha ja alustama uuesti. Meil pole kedagi peale meie endi, ning usk ja lootus on meie tugevaimad liitlased.“
 
Tallinnas toimuval kontserdil kõlavad lood Hakeni ulatuslikust diskograafiast, sealhulgas palad nende viimaselt albumilt "Fauna". Bändi muusika on progressiivse roki austajatele kohustuslik kuulamine ning Haken lubab tuua nende ainulaadse kõla ja energia Tallinna vaid üheks õhtuks.
 
Hakeni Tallinna kontsert toimub 29. juunil 2023 Paavli Kultuurivabrikus. Piletid on saadaval tänasest Piletilevi müügipunktides ja veebipoes.
Näita rohkemNäita vähem
Üritus Kuupäev / Kell Toimumiskoht Hind  
Haken N 29.6.2023 19:00 Paavli Kultuurivabrik, Tallinn 34.90 - 39.90
Üritus Haken
Kuupäev / Kell N 29.6.2023 19:00
Toimumiskoht Paavli Kultuurivabrik, Tallinn
Hind 34.90 - 39.90
Hinnainfo
Early Bird 33.70 €
Regular Bird 38.70 €
Kallim hind ei sisalda lisaväärtusi
 
AJAKAVA:
19:00 uksed
 
Üritus on vanusepiiranguta
Igal sisenejal peab olema kehtiv pilet, k.a. sülelapsel

Korraldaja koduleht: www.livenation.ee
 
Igasugused piletimängud, sealhulgas sotsiaalmeedia kanalites on ilma kontserdi korraldaja kirjaliku nõusolekuta rangelt keelatud.
Toimumiskoht
Paavli Kultuurivabrik
Paavli 7, Tallinn Tallinn Eesti
Ürituse korraldaja
Live Nation Estonia OÜ
Live Nation Estonia OÜ
Staapli 4-33 Tallinn 10415 Harju
+372 615 0051/ info@livenation.ee
reg.nr: 10676276
Üritus Haken
Kuupäev / Kell N 29.6.2023 19:00
Toimumiskoht Paavli Kultuurivabrik, Tallinn
Hind 34.90 - 39.90
Samalt korraldajalt Samas toimumiskohas
Osta pilet Katie Melua PopulaarnePopulaarneKatie Melua Maarjamäe Lossipark (Eesti Ajaloomuuseum)
Osta pilet Depeche Mode - Memento Mori World Tour 2023 PopulaarnePopulaarneDepeche Mode - Memento Mori World Tour 2023 Tallinna lauluväljak
Osta pilet Rumours of Fleetwood Mac Rumours of Fleetwood Mac Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Osta pilet Il Divo - A New Day Tour (erikülaline Steven Labrie) Il Divo - A New Day Tour (erikülaline Steven Labrie) Alexela Kontserdimaja, Tallinn
Sinu otsing ei andnud tulemust.
Laadimine...
Lae uuesti